NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


DC201

Esimesele ostjale mõeldud võimsa 30x optilise zoomi, DVD-R DL plaatide toe, DIGIC DV II protsessoriga õhukene otse plaadile salvestav kaamera.

• Otse DVD-le salvestav 30x optilise zoomiga videokaamera
• Täislahutusega laiekraan salvestamine ja 2,7" laiekraan LCD
• DIGIC DV II
• DVD-R DL kahekihiliste plaatide tugi
• Kiirstardi funktsioon
• Joystickiga juhtpaneel
• Õhuke ja kompaktne

30x optiline zoom
Võimsast 30x optilise zoomiga objektiiv toob ka kaugel asuvad objektid võtteulatusse. Salvesta suurepärase kvaliteediga videot otse DVD (-R/-RW/-R DL) plaatidele. Elektrooniline pildistabilisaator korrigeerib käevärina, mis on eriti nähtav siis, kui objektiiv teleasendis suurima suurenduse peal. Kui sul on vaja objekte veelgi lähemale tuua, võid kasutada ka võimsat 800x digitaalset zoomi.

Täislahutusega laiekraan
DC201 on optimiseeritud salvestama täislahutusega 16:9 videot. Nii saad lisada oma koduvideotele rohkem kinofilmi sarnase efekti. Et kindlustada mugev kadreerimine on nii DC201 suur 2,7" LCD ja pildiotsija 16:9 kuvasuhtega.

DIGIC DV II
DC201 on saanud Canoni HDV kaameratelt ka uue DIGIC DV II protsessori, mis pakub suurepärast värvide reprodutseerimist, ning paremat müravähendustehnoloogiat.

Salvesta aga edasi!
DC201 on võimeline videot salvestama kauem kui teised kaamerad kuna toetab ka kahekihilisi pikemat salvestusaega pakkuvaid DVD-R DL plaate.

Kiirstart
Võida teisi kasutades Canoni uut kiirstardi funktsiooni, mis võimaldab ooterežiimist ühe nupuvajutusega salvestama hakata, aga samas ka akut säästa. Kui teistel kulub salvestama hakkamiseks mitmeid-mitmeid sekundeid, siis DC201 on selleks ajaks juba ammu videot salvestamas.

Joystick
DC201 on disainitud ühe käega tegutsemiseks, ning seega on lisatud kaamera juhtpaneelile mugav Joystick-kontroller, millega saab mugavalt ligi tähtsamatele funktsioonidele.

Stiilne ja õhuke
Kompaktne, kerge ja ergonoomiline DC201 võimaldab mugavat filmimist ka siis, kui üritused pikaks venivad. Õhukest ja kompaktset kaamerat on parem ka reisile kaasa võtta.