Canon
DIGISUPER 100 xs

DIGISUPER 100 xs

DIGISUPER 100 xs on oma hiiglasliku zoomi ja uusima pildistabilisaatoriga suurim uuendus väliobjektiivide ajaloos.

• Ülivõimas 100x zoom
• 2x Extenderiga fookuskaugus maksimaalselt 1860mm
• X-Element ja Power Optical System
• Optiline pildistabilisaator
• CAFS fokusseerimissüsteem

HD optiline jõudlus koostöös 100x zoomi ja pildistabilisaatoriga
DIGISUPER 100xs on võimas väliobjektiiv, mis kasutab Canoni unikaalset "Power Optical System" tehnoloogiat koostöös "X-element"-iga. DIGISUPER 100 xs puhul on suurendatud fookuskaugust (9,3mm-930mm) ning viidud minimaalseks kromaatiline aberratsioon. Suurepärane optiline jõudlus võimaldab objektiivi maksimaalseks avaks F1.7 ja minimaalseks objekti kauguseks objektiivist 3 meetrit. Olgu objektiiv ükskõik kui paljulubavate spetsifikatsioonidega - kui ta on liiga raske ja suur, siis ta on mõttetu. DIGISUPER 100 xs on mõõtmetelt peaaegu sama kompaktne ja kerge kui DIGISUPER 86 xs ja seega ideaalne välitööks.

X-element ja POWER OPTICAL SYSTEM
Canon on arendanud selle uuendusliku optilise disaini ehituse kasutades uusimat leiutatud optilist elementi kõige efektiivsemal moel. Selle ehituse nimeks on pandud POWER OPTICAL SYSTEM, mis tagab paremad spetsifikatsioonid ja kvaliteedi kasutades uut optilist X-elementi, mis minimiseerib aberratsioonid.

Pildistabilisaator
Väliobjektiivide ajaloos on olnud hetki, kus arvati, et enam võimsamaid objektiive luua pole võimalik. Objektiivide fookuskaugused läksid nii suureks, et isegi nõrgim tuul või operaatori liigutus põhjustasid pildi rappumise sel määral, et lõppkujutise kvaliteet muutus talumatuks. See kõik muutus kui Canon kuulutas välja oma uued SHIFT-IS pildistabilisaatori tehnoloogiat kasutavad objektiivid, mis saavad jagu pildi stabiliseerimisega ka suurimatel fookuskaugustel.

CAFS fokusseerimissüsteem
Zoomimisel nihkub tavaliselt fookus paigast, sest zoomimisel muutub vaatenurk ja pildi suurus. Nüüd aga kasutades uut 32bitist protsessorit, mis kalkuleerib andmeid kiiremini on võimalik hoida pilt fookuses kogu zoomi ulatuses ja fokusseerimise "zoom-effecti" võib unustada ajalukku.

Crossover ühilduvus
Lisavarustusena saadaval duaalne kuvasuhte lülitussüsteem "Crossover", mis mõeldud kõigile 16:9/4:3 lülitatavatele kaameratele.

DIGITAL SERVO SYSTEM
Canoni uusima generatsiooni digitaalne servosüsteem võimaldab kasutada paljusid uusi funktsioone nagu näiteks konstantset vaatenurka fokusseerides (CAFS) ja valikut erinevatest servofunktsioonides. Neid uuendusi on võimalik kasutada ainult uue digitaalse servosüsteemiga. Lisaks sellele on võimalik ka objektiivi tarkvara uuendamine, kui tekib uusi funktsioone. See tähendab, et sellel DIGISUPER seeria objektiivil on piiramatud võimalused.

Objektiivi ingliskeelne brošüür

Tooteid samast grupist…

DIGISUPER 100 xs

DIGISUPER 86II xs

DIGISUPER 86II TELExs

DIGISUPER 75 xs

HJ40x10B IASD-V

HJ40x14B IASD-V

IS-20B II