Canon
DIGISUPER 23 xs

DIGISUPER 23 xs

HD lahutusvõime ja uusima digitaalse tehnoloogiaga edasiarendatud stuudiobjektiiv.

• HDTV kvaliteet
• X-Element ja Power Optical System
• Parendatud spetsifikatsioonid
• CAFS fokusseerimissüsteem
• Ühilduv Virtual Studio süsteemidega

HD optiline jõudlus koostöös 23x zoomi ja 7.3mm lainurgaga
DIGISUPER 23 xs on stuudioobjektiiv, mis kasutab Canoni uusimat POWER OPTICAL SYSTEM tehnoloogiat ja "X-elementi", mis minimiseerib abersaatsioonid. Kasutades uusimat tehnoloogiat on DIGISUPER 23 xs kvaliteetne objektiiv HDTV lahutusega salvestamiseks, arendatud 7.3mm lainurgaga objektiiv on suuruselt siiski võrdne tavalise lahutusega objektiividega.

X-element ja POWER OPTICAL SYSTEM
Canon on arendanud selle uuendusliku optilise disaini ehituse kasutades uusimat leiutatud optilist elementi kõige efektiivsemal moel. Selle ehituse nimeks on pandud POWER OPTICAL SYSTEM, mis tagab paremad spetsifikatsioonid ja kvaliteedi kasutades uut optilist X-elementi, mis minimiseerib aberratsioonid.

CAFS fokusseerimissüsteem
Zoomimisel nihkub tavaliselt fookus paigast, sest zoomimisel muutub vaatenurk ja pildi suurus. Nüüd aga kasutades uut 32bitist protsessorit, mis kalkuleerib andmeid kiiremini on võimalik hoida pilt fookuses kogu zoomi ulatuses ja fokusseerimise "zoom-effecti" võib unustada ajalukku.

Crossover ühilduvus
Lisavarustusena saadaval duaalne kuvasuhte lülitussüsteem "Crossover", mis mõeldud kõigile 16:9/4:3 lülitatavatele kaameratele.

DIGITAL SERVO SYSTEM
Canoni uusima generatsiooni digitaalne servosüsteem võimaldab kasutada paljusid uusi funktsioone nagu näiteks konstantset vaatenurka fokusseerides (CAFS) ja valikut erinevatest servofunktsioonides. Neid uuendusi on võimalik kasutada ainult uue digitaalse servosüsteemiga. Lisaks sellele on võimalik ka objektiivi tarkvara uuendamine, kui tekib uusi funktsioone. See tähendab, et sellel DIGISUPER seeria objektiivil on piiramatud võimalused.

Objektiivi ingliskeelne brošüür

Tooteid samast grupist…

DIGISUPER 100 xs

DIGISUPER 86II xs

DIGISUPER 86II TELExs

DIGISUPER 75 xs

DIGISUPER 72 xs

DIGISUPER 60 xs

DIGISUPER 25 xs

DIGISUPER 23 xs

DIGISUPER 22 xs

HJ40x10B IASD-V

HJ40x14B IASD-V

HJ18ex28B IRSE/IASE

HJ22ex7.6B IRSE/IASE

HJ21ex7.5B IRSE/IASE

HJ17ex7.7B IRSE/IASE

HJ17ex7.6B IRSE/IASE

HJ11ex4.7B IRSE/IASE