NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


DM-MV750i

Canon on alati lähtunud seisukohast, et tehnoloogial puudub mõte, kui seda kasutajale piisavalt käepäraseks ei tehta. Seetõttu on Canon MV750i digivideokaamera tehtud niivõrd lihtsaks, et võid seda praktiliselt ilma juhendit lugemata kohe kasutama hakata.

Lihtne ja mugav
Kompaktne ja stiilne disain ja ergonoomiline käepide võimaldavad kaameraga töötada mugavalt ka ühe käega, sest kõik olulisemad funktsiooninupud on koondatud sõrmede ulatusse. Selge ja kvaliteetne LCD-ekraan on suure vaatenurgaga ning kaamera intuitiivsed ja lihtsad menüüd on tõlgitud kaheksasse keelde. Lisaks filmimisele on MV750i abil võimalik ka MMC- ja SD-mälukaardile fotosid salvestada. Öörežiim võimaldab filmida ka 0 luksise valgustatuse korral.

Kvaliteetsed tulemused
MV750i kesta all peitub võimas, mitmete funktsioonidega kaamera. Võimas zoom-objektiiv võimaldab kuni 22x optilist / 440x kombineeritud zoomimist – nii on lihtne tabada detaile ka siis, kui võtteobjektile ei ole võimalik lähedale pääseda. Hämaras filmimiseks on kaameral spetsiaalne öövõtterežiim. Kõrge lahutusvõimega CCD-pildisensor ja pildistabilisaator tagavad terava ja sujuva filmimise ka hämara valguse korral. Pildikvaliteedi tõstmiseks ja värvide tõetruuks edasiandmiseks on kaameral spetsiaalne DIGIC protsessor.

Analoog-digitaal konverter
MV750i sisseehitatud analoog-digitaal konverter ja analoogsisend võimaldavad salvestada sisendsignaali erinevatest analoogseadmetest - näiteks videomakist - ja muundada selle kaamerasiseselt miniDV-formaati.

Loomingulised efektid
Video elavamaks ja põnevamaks muutmiseks on kaameral mitmeid digitaalefekte – näiteks seepia-värv, must-valge, mosaiik ja lainetuseefekt. Kahe stseeni vahele saab valida erinevaid sujuvaid üleminekuid.