Canon
DT-130

DT-130

Canobeam seeria lipulaev DT-130 võimaldab kiiret andmesidet 1,25Gb/s, ning sobib vahemaadele alates 100 kuni 1000 meetrini. DT-130 sisaldab endas ka unikaalseid Auto Tracking ja 3R funktsioone.

• FSO andmeside 100 kuni 1000 meetrini
• Tipptasemel kiirus Gigabit Ethernet võrgu jaoks (1,25Gb/s)
• Auto Tracking funktsioon
• DT-MNG100, kaughaldusliides sisseehitatud
• Taskukohane hind ilma kompromissideta

Auto Tracking
Canoni leiutatud Auto Tracking funktsioon võimaldab infovahetust 1000 meetrise vahemaa pealt ka siis, kui DT-130 saatjad andmeside ajal liiguvad. Näiteks hoonete liikumise või tuule tõttu. Auto Tracking tuvastab liikumise, ning korrigeerib vastavalt sellele Canobeami objektiivi optilist telge. See võimaldab väga suurt võimsuse kokkuhoidu, ning saata välja laserkiir, mis on 1km kaugusel ~1m läbimõõduga. Võrdluseks seade, mis ei kasuta Auto Trackingut, peaks saatma 1km kaugusele 5m läbimõõduga laserkiire.

Odavam kui fiiberoptika
Reeglina saab Canobeamil baseeruva võrgu üles seada odavamalt kui fiiberoptilikal põhineva võrgu, sest ei tule teha suuri kulutusi võrgu välja ehitamiseks. Võrgu halduskulud koosnevad ainult elektrikulust, ning lihtsast, rutiinsest kontrollhooldusest.

Ülimalt turvaline ja usaldusväärne
Canobeam tehnoloogia võimaldab turvalist ja usaldusväärset linki kõigis andmesidevõrkudes. Canobeam on kasutusel näiteks paljudes riigiasutustes kus tavaline vaskkaabel on liiga aeglane, fiiberoptilise võrgu ülesehitus liiga kallis või hoopis võimatu. Tihti kasutatakse Canobeam võrku ka lihtsalt tagavaravariandina eriolukordade jaoks. Erafirmad kasutavad Canobeami tihti oma erinevates majades asuvate ruumide ühendamiseks kiiresse võrku, mille väljaehitus vaskkaablil või fiiberoptikal baseeruvana oleks liiga kallis või aeglane. Ideaalne ka võrgu tekitamiseks üle jõe, järve, raudtee või ajutistele üritustele. Canobeam võimaldab luua kiiresti kahe hoone vahele kuni 1,25Gb/s kiirusega võrgu. Canobeam võrgu sidet on praktiliselt võimatu pealt kuulata, sest saadetav kiir on oma mõõtmetelt üliväikese jalajäljega.

Optimiseeritud optiline jõudlus
15 aastat FSO (Free Space Optics) alast arendustööd ja antud ala liidripositsioon on Teile kindlustuseks, et Canonil on piisavalt teadmisi optilise kiirega andmesidesüsteemide loomiseks, ning et antud Canoni seadmed on turul olevatest areneinumad.

Kaughaldus üle SNMP, Telneti ja FTP
Sisseehitatud DT-MNG100 võimaldab DT-130t hallata üle SNMP (monitoorimine), Telneti (monitoorimine ja saatmine). Diagnostika logifaile on võimalik salvestada arvutisse üle FTP.

Traadita andmeside ilma raadiolaineteta
Canobeam võrgu jaoks ei ole vaja mingeid lisalubasid ja ta on ideaalne kohtadesse, kus elektromagnetilise välja häirimine on keelatud nagu näiteks lennuväljad, elektrijaamad, erinevad väliüritused, sõjaväeoperatsioonid.

3R funktsioon (Re-Shaping, Re-Timing, Re-Generating)
DT-130 3R funktsioon on kasulik siis, kui infot on vaja saata kaugemale kui 1km, ning kasutatakse vahepealset lisapaari DT-130 saatjaid, kus siis 3R funktsiooni abil informatsioon normaliseeritakse.

Canobeam DT-100 seeria ingliskeelne brošüür

Tooteid samast grupist…

DT-50 SDI

DT-50 HD

DT-110

DT-120

DT-130