NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


Digital IXUS 240 HS hõbedane

IXUS 240 HS on kompaktne ning stiilne kaamera. Tänu HS-süsteemile ja lihtsalt kasutatavale puutetundlikule ekraanile saate teha suurepäraseid fotosid ja täis-HD videoid. Wi-Fi ühenduse kaudu on lihtne jagada kvaliteetseid fotosid oma lähedastele.

• Stiilne õhuke metallkorpus, 24 mm objektiiv, 5x optiline zoom
• HS-süsteem (16.1 MP CMOS + Digic 5)
• Nutikas pildistabilisaator
• Wi-Fi lihtne jagamiseks
• 8,0 cm (3,2 ") puutetundlik Touch Shutter
• Täis HD-videod, HDMI
• Nutikas automaatrežiim (58 stseeni)
• Näotuvastussüsteem Face ID
• Kiired sarivõtted
• Movie Digest (720p)


Õhuke metallkorpus, 24 mm objektiiv, 5x optiline zoom
Õhuke ja elegantne metallkorpusega IXUS 240 HS-i on lihtne kaasa võtta kõikjale. Kasutage 24 mm lainurka, et mahutada kaadrisse ka grupipildid ja laiad panoraamid, ning 5x optilist suumi (ZoomPlusiga kuni 10x), et pildistada kaugeid objekte.

HS Süsteem (16,1-megapikslit) ja DIGIC 5
HS-süsteem toimib väga hästi nõrgas valguses ka ilma välgu või statiivita. Suure jõudlusega DIGIC5 protsessor ja tundlik 16,1-megapiksline CMOS-sensor tagavad suurepärase pildikvaliteedi igas olukorras.

Nutikas pildistabilisaator
Nutikas pildistabilisaator valib stseeni jaoks automaatselt 7 optilise pildistabilisaatori režiimi hulgast sobivaima, neutraliseerides liikumise, et vältida hägusust ning teha teravaid ja detailseid fotosid ja videoid ka täissuumiga ja vähese valguse korral.

Wi-Fi lihtsaks jagamiseks
Wi-Fi-ühendusega kaamera võib juhtmevabalt ühendada teiste seadmetega, nagu nutitelefoniga, millega võib fotosid ja videoid jagada kiiresti ja lihtsalt lähedastele (saada pildid otse meilile, Facebooki, Twitterisse või Picasa albumisse).

8,0 cm (3,2 ") puutetundlik Touch Shutter
Võtete kadreerimine on imelihtne tänu suurele 8,0 cm (3.2”) kõrglahutusega PureColor II LCD-ekraanile. Puutepäästik (Touch Shutter) võimaldab teravustada ja pildistada sõrmega puudutades.

Täis HD-videod, HDMI
Filmige optiliselt suumides suurepäraseid täis-HD kvaliteedi (1080 p) ja stereoheliga videoid kaadrisagedusega 24 kaadrit sekundis. Nutikas pildistabilisaator tagab filmimise ajal ühtlase pildi – isegi täissuumi kasutamisel. Pärast pildistamist videoid saab vaadata HDTV HDMI-liidese kaudu.

Nutikas automaatrežiim (58 stseeni)
Nutikas automaatrežiim Smart Auto tuvastab stseeni ja valib sellele 58 režiimi seast (video puhul 21 režiimi seast) ideaalsed sätted, et suurepäraste fotode ja videote tegemine kulgeks vaevata. See tuvastab ka näotuvastussüsteemis Face ID määratud näod ning kohandab pildistamissätteid vastavalt inimese vanusele – näiteks lülitab välja välgu ja heli, kui tuvastab magava beebi.

Näotuvastussüsteem Face ID
Näotuvastussüsteem Face ID võimaldab teil määrata kuni 12 nägu sõprade ja tuttavate hulgast, hõlbustamaks nende leidmist taasesitamisel.

Kiired sarivõtted
Kasutage kiiret sarivõtet, et salvestada peatumata tempokat tegevust, või aeglustage tegevust üliaegluubis video abil. Käestpildistamise öövõtterežiim ühendab kiired sarivõtteid üheks failiks, et võimaldada pimedas ilma statiivita pildistada.

Movie Digest (720p)
Movie Digest salvestab iga foto jäädvustamise eel 4-sekundilise videoklipi ning koostab nendest HD-video (720 p).