NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


Digital IXUS 510 HS must

IXUS 510 HS on kompaktne ja stiilne kaamera, millel on 12x optiline zoom. Tänu HS-süsteemile ja lihtsalt kasutatavale puutetundlikule ekraanile saate teha suurepäraseid fotosid ja täis-HD videoid ka hämaras. Wi-Fi ühenduse kaudu on lihtne jagada kvaliteetseid fotosid oma lähedastele.

• 12x optiline suum tillukeses ja suurepärases metallkorpuses
• HS-süsteem: 10,1 MP CMOS ja DIGIC 5
• Nutikas pildistabilisaator
• Wi-Fi lihtne jagamiseks
• 8,0 cm (3,2 ") puutetundlik Touch Shutter
• Täis HD-videod, HDMI
• Nutikas automaatrežiim (58 stseeni)
• Näotuvastussüsteem Face ID
• Kiired sarivõtted
• Movie Digest (720p)

12x optiline suum tillukeses ja suurepärases metallkorpuses
IXUS 510 HS hämmastava viimistlusega tilluke metallkorpus mahutab võimsa 12x optilise suumi, mis laieneb ZoomPlusi abil 21-kordseks. Võimas suum pakub laias valikus pildistamisvõimalusi ja viib teid kaugetele objektidele lähedale – seda nii pildistamisel kui ka filmimisel.

HS-süsteem: 10,1 MP CMOS ja DIGIC 5
HS-süsteem toimib väga hästi nõrgas valguses, nii et võite jäädvustada võttekoha atmosfääri ka ilma välgu või statiivita. Täiustatud DIGIC 5 protsessor ning ülitundlik 16,1-megapiksline CMOS sensor tagavad suurepärase pildikvaliteedi igas olukorras.

Nutikas pildistabilisaator
Nutikas pildistabilisaator valib stseeni jaoks automaatselt 7 optilise pildistabilisaatori režiimi hulgast sobivaima, neutraliseerides liikumise, et vältida hägusust ning teha teravaid ja detailseid fotosid ja videoid ka täissuumiga ja vähese valguse korral.

Wi-Fi lihtne jagamiseks
Wi-Fi-ühendusega kaamera võib juhtmevabalt ühendada teiste seadmetega, nagu nutitelefoniga, millega võib fotosid ja videoid jagada kiiresti ja kergesti lähedastele (saada pildid otse meilile, Facebooki, Twitterisse või Picasa albumisse).

8,0 cm (3,2 ") puutetundlik Touch Shutter
Võtete kadreerimine on imelihtne tänu suurele 8,0 cm (3.2”) kõrglahutusega PureColor II LCD-ekraanile. Puutepäästik (Touch Shutter) võimaldab teravustada ja pildistada sõrmega puudutades.

Täis HD-videod, HDMI
Filmige optilise suumiga suurepäraseid täis-HD kvaliteedi (1080 p) ja stereoheliga videoid kaadrisagedusega 24 kaadrit sekundis. Nutikas pildistabilisaator tagab filmimise ajal ühtlase pildi – isegi täissuumi kasutamisel. Peale pildistamist saab videoid vaadata HDTV HDMI-liidese kaudu.

Nutikas automaatrežiim (58 stseeni)
Nutikas automaatrežiim Smart Auto tuvastab stseeni ja valib sellele 58 režiimi seast (video puhul 21 režiimi seast) ideaalsed sätted, et suurepäraste fotode ja videote tegemine kulgeks vaevata. See tuvastab ka näotuvastussüsteemis Face ID määratud näod ning kohandab pildistamissätteid vastavalt inimese vanusele – näiteks lülitab välja välgu ja heli, kui tuvastab magava lapse.

Näo tuvastus
Näotuvastussüsteem Face ID võimaldab teil määrata kuni 12 nägu pere ja sõprade hulgast, nii et iga võtte puhul fokusseeritakse nad automaatselt ning fotod varustatakse nende nimesiltidega, nii et nende leidmine taasesitamisel on kerge.

Kiired sarivõtted
Kasutage kiiret sarivõtet, et salvestada peatumata tempokat tegevust, või aeglustage tegevust üliaegluubis video abil. Käestpildistamise öövõtterežiim ühendab kiired sarivõtteid üheks failiks, et võimaldada pimedas ilma statiivita pildistada.

Movie Digest (720p)
Movie Digest salvestab iga foto jäädvustamise eel 4-sekundilise videoklipi ning koostab nendest HD-video (720 p).