NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


Digital IXUS 860 IS must

8,0 Megapiksline Digital IXUS 860 IS kombineerib fotograafilise meisterlikkuse lummava disainiga. 3,8x lainurk-zoomobjektiiv, millel ka optiline pildistabilisaator, võimaldab jäädvustada grupipilte ka kitsastes tingimustes.

• 8,0 Megapiksline lahutusvõime
• 3,8x zoomiga lainurkobjektiiv ning optiline pildistabilisaator
• ISO1600 tundlikkus ja automaatne ISO tõstmine
• DIGIC III ja näotuvastustehnoloogia
• Punasilmakorrektsioon
• 3,0" LCD-ekraan
• 17 võtterežiimi ja "Minu värvid"
• Turvaline zoom ja digitaalne telekonverter

8,0 Megapikslit
8,0 Megapiksline CCD sensor jäädvustab hetked suure lahutusvõimega ning teeb võimalikuks ka fotode suureformaadilise väljatrükkimise.

Lainurkobjektiiv koos optilise pildistabilisaatoriga
28 mm ekvivalentne lainurkobjektiiv koos 3,8x zoomiga võimaldab laia võttenurka ka kitsastes tingimustes. Canoni optilise pildistabilisatsiooni tehnoloogia töötab vastu kaamera värisemisele ning niimoodi saate salvestada teravaid, selgeid pilte ka hämaras, pikemate säriaegadega.

Tipptasemel disain
Digital IXUS 860 IS pehmet, minimalistlikku stiili täiustavad julged mustad ääred. Suuri nuppe on mugav vajutada ning puutetundlik valikuketas võimaldab lihtsat juurdepääsu kaamera võtmefunktsioonidele.

Teravad pildid ka hämaras
ISO1600 valgustundlikkus võimaldab teha teravaid fotosid ka hämaras - ideaalne restoranides ja pidudel, kus välklambi kasutamine keelatud. Kasuta automaatset ISO tundlikkuse nihutamist, et ühe nupuvajutusega hoida ära pildi uduseks muutumine - kaamera tõstab ise automaatselt õigele tasemel, et käevärin pildi tegemist ei segaks.

DIGIC III ja näotuvastusega autosäri/-fookus
DIGIC III protsessor võimaldab välkkiiret toimimist, suurepärast fotokvaliteeti ja edasiarendatud müravähendust, et kindlustada teravamad, selgemad pildid. Näotuvastuse järgi toimiv autofookus ja automaatsäri leiab kaadrist automaatselt inimeste näod, analüüsib kaugust, ning valgusolusid ja leiab optimaalsed sätted, et kõik näod teravad oleks ja mitte ükski poleks neist alavalgustatud. Nägude valimine ja jälitamine võimaldab tuvastatud nägude hulgas leida selle, mille järgi kaamera peaks oma võtmehäälestuse seadistama. Punasilmavähendus taasesitusrežiimis võimaldab korrigeerida pilte otse kaameras.

Punasilmakorrektsioon
Fotode ettemängimise ajal on tänu näotuvastuse tehnoloogiale võimalik kiiresti teostada ka punasilmavähendust fotodel.

Hiiglaslik 3,0" LCD
Kadreeri ja vaata oma fotosid rikkalike, erksate värvidega LCD erkaanilt, mis pakub hämmastavalt suurt lahutusvõimet (230 000 pikslit). Peegeldusvastane ja kriimustuskindel vääristus lisab ekraanile lisakaitse.

Võtterežiimid ja "Minu värvid"
Vali 17 võtterežiimi hulgast, mille hulgas ka spetsiaalsed režiimid, mis optimiseeritud eriliste olukordade jaoks. Lisa fotodele ja videoklippidele kaameras värviefekte kasutades "Minu värvid" funktsiooni. Spetsiaalne Creative Light Effect võimaldab luua seninägematuid pilte kasutades pildistabilisaatorit, et luua tumedate võtete taustal asuvate valgusallikatest erinevaid kujundeid.

Videovõimalused
Videorežiimide hulgas on ka pikendatud salvestusajaga (LP) režiim, mis võimaldab VGA lahutusvõimega, ning 30 kaadrit sekundis, salvestada kuni 2 korda rohkem kui varem. Kasuta intervalliga salvestamist, et jäädvustada näiteks lille õitsele puhkemine, mööduvad pilved või vilgas tänav - ja mängi pärast klipp kiirendatult ja sujuvalt ette.

Turvaline zoom ja digitaalne telekonverter
Turvaline zoom võimaldab lisasuurendust pildikvaliteedis kaotamata. Digitaalne telekonverter lisab püsiva suurenduse - täpselt nagu tavaline telekonverter.