NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


Digital IXUS 950 IS

Digital IXUS 950 IS kombineerib viimistletud stiili, ning suure jõudluse. 4x optilise zoomi ja pildistabilisaatoriga objektiiv, ning uusim protsessor teevad perfektsete fotode tegemise lihtsaks ja muretuks.

• 8,0 Megapikslit
• 4x optiline zoom ja optiline pildistabilisaator
• Edasiarendatud DIGIC III protsessor
• Näotuvastusega automaatsäri/autofookus
• Punasilma korrigeerimine
• 2,5" LCD ekraan
• ISO1600 tundlikkus ja automaatne ISO tundlikkuse nihutamine
• 18 võtterežiimi
• VGA lahutusega videoklipid ja intervalliga salvestamine

Viimistletud disain
Eristuv kurvidega disain ja kolmetooniline metallviimistlus toovad IXUS 950 IS teiste seast esile. Puutetundlik kontroller, ning kiirvaliku nupp teevad kasutamise ülimalt mugavaks.

8,0 Megapikslit
8,0 Megapikslise lahutusvõimega CCD sensor salvestab ka pisimad detailid, ning võimaldab suureformaadilisi väljatrükke kuni postri suuruses.

Parim optika
Võimas 4x optilise zoomiga objektiiv sisaldab endas Canoni uusimat optilise pildistabilisatsiooni tehnoloogiat, et kindlustada teravad pildid ka siis kui fotograafi käsi hämaras väriseb. Spetsiaalse UA läätseelemendi kasutamine võimaldab kristallselget pilti kogu zoomi ulatuses.

DIGIC III ja iSAPS
DIGIC III protsessor võimaldab välkkiiret toimimist, suurepärast fotokvaliteeti ja edasiarendatud müravähendust, et kindlustada teravamad, selgemad pildid. iSAPS tehnoloogia analüüsib igat kaadrit, et optimiseerida kaamera põhisätted enne igat võtet.

Näotuvastusega autosäri/-fookus
Näotuvastuse järgi toimiv autofookus ja automaatsäri leiab kaadrist automaatselt inimeste näod, analüüsib kaugust, ning valgusolusid ja leiab optimaalsed sätted, et kõik näod teravad oleks ja mitte ükski poleks neist alavalgustatud.

Punasilmakorrektsioon
Fotode ettemängimise ajal on tänu näotuvastuse tehnoloogiale võimalik kiiresti teostada ka punasilmavähendust fotodel.

2,5" LCD
Kadreeri ja vaata oma fotosid rikkalike, erksate värvidega LCD erkaanilt, mis pakub hämmastavalt suurt lahutusvõimet (230 000 pikslit). Peegeldusvastane ja kriimustuskindel vääristus lisab ekraanile lisakaitse.

Teravad pildid ka hämaras
ISO1600 valgustundlikkus võimaldab teha teravaid fotosid ka hämaras - ideaalne restoranides ja pidudel, kus välklambi kasutamine keelatud. Kasuta automaatset ISO tundlikkuse nihutamist, et ühe nupuvajutusega hoida ära pildi uduseks muutumine - kaamera tõstab ise automaatselt õigele tasemel, et käevärin pildi tegemist ei segaks.

Võtterežiimid ja "Minu värvid"
Vali 18 võtterežiimi hulgast, mille hulgas ka spetsiaalsed režiimid, mis optimiseeritud eriliste olukordade jaoks. Lisa fotodele ja videoklippidele kaameras värviefekte kasutades "Minu värvid" funktsiooni. Spetsiaalne Creative Light Effect võimaldab luua seninägematuid pilte kasutades pildistabilisaatorit, et luua tumedate võtete taustal asuvate valgusallikatest erinevaid kujundeid.

Videoklipid
Salvesta VGA lahutuse ja heliga videoklippe kaadrilaotussagedusega 30 kaadrit/sekundis. Kasuta intervalliga salvestamist, et jäädvustada näiteks lille õitsele puhkemine, mööduvad pilved või vilgas tänav - ja mängi pärast klipp kiirendatult ja sujuvalt ette.

Kiirtee klahv
Tee oma lemmikvalikud kättesaadavak ühe nupuvajutusega, määrates selle funktsiooni "Kiirtee" klahvile.