NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


Digital IXUS 980 IS must

Võimas 3,7x suumobjektiiviga ja optilise pildistabilisaatoriga Digital IXUS 980 IS on suure jõudlusega, intelligentne kaamera, mille loomiseks pole tehtud kompromisse disaini arvelt.

• 14,7 megapikslit
• 3,7x suum ning parandatud optiline pildistabilisaator
• Liikumise tuvastamise tehnoloogia
• Näotuvastustehnoloogia
• Punasilmavähendus
• DIGIC 4 protsessor ja iSAPS
• 2,5" vedelkristallekraan PureColor LCD II
• 20 võttereziimi
• Edasiarendatud videovõimalused

IXUS-e disain
Digital IXUS 980 IS stiilne värvivalik ja pehmete servadega disain teeb pildistamise mugavaks. Valikuketas teeb mugavaks piltide ning menüüde sirvimise.

14,7 megapikslit
14,7 megapiksline sensor salvestab fotosid piisava detailsusega kärpimiseks ja suureformaadiliseks trükiks.

3,7x suum ning parandatud optiline pildistabilisaator
Tänu Canoni edasiarendatud UA-läätseelemendile on kaameral 3,7x suumiga objektiiv ning säilinud ka väikesed mõõtmed. Uue ehitusega optiline stabilisaator võimaldab kasutada kuni 4 stopi võrra pikemat säriaega ning teeb võimalikuks ka väga kehvades valgustingimustes pildistamise.

Liikumise tuvastamise tehnoloogia
Liikumise tuvastamise tehnoloogia tõttu ei pea te enam uduste piltide pärast muretsema. See nutikas funktsioon tuvastab kaamera värisemise ning subjekti liikumise ja kohandab vastavalt sellele ISO-tundlikkust, samal ajal pildikvaliteeti maksimeerides.

Näotuvastustehnoloogia
Näotuvastustehnoloogia tagab suurepärased fotod inimestest seadistades automaatselt fookuse, särituse, välgu ja valge tasakaalu subjekti näo järgi. Näo valimise ja jälitamise funktsioon võimaldab valida ning jälitada põhisubjekti, et võtteparameetrid oleks alati just märgistatud inimese järgi valitud.

Punasilmavähendus
Punasilmavähendus eemaldab kiiresti ja lihtsalt välgust põhjustatud punase helke inimese silmades. Punasilmavähendust saab kasutada nii automaatselt pildistamise ajal kui ka taasesitusrežiimis rakendada.

DIGIC 4 ja iSAPS
Canoni DIGIC 4 protsessor võimaldab kaameral kiiresti reageerida, salvestada fotosid suurepärase kvaliteediga ning vähendada müra teravamateks ja selgemateks piltideks. iSAPS tehnoloogia kasutab võtteandmeid, et optimeerida kaamera sätted enne iga võtet.

2,5" LCD-ekraan PureColor II
Suure lahutusvõimega 2,5" vedelkristallekraan PureColor II on eriti laia vaatenurgaga ning seega ideaalne fotode näitamiseks sõpradele. Parandatud on ka kontrastsust ja värvide reprodutseerimist, et kuvatav oleks näha ka väga ereda valguse käes. Optiline pildiotsija võimaldab säästa kaamera akusid ning pildistada vedelkristallekraani kasutamata.

Võtterežiimid ja "Minu värvid" eriefektid
Esimene Digital IXUS millel on täielikult seadistatav Manual Control võtterežiim ja 20 erirežiimi, mis optimeerivad kaamera sätted levinud subjektide jäädvustamiseks. "Minu värvid" võimaldab rakendada fotodele pildistamisel või taasesitamisel eriefekte, et nad oleksid nt seepiatoonides või must-valged.

Videovõimalused
Salvesta kõrgkvaliteetseid VGA-lahutusvõimega klippe kaadrisagedusega kuni 30 kaadrit/sekundis.