NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


Canon
EF-S 17 - 85mm F4.0-5.6 IS USM + EW73B (kasutatud)

EF-S 17 - 85mm F4.0-5.6 IS USM + EW73B (kasutatud)

Tõeline vabadus kadreerimisel koostöös kompaktse ja kiire fookusega objektiiviga. EF-S 17 -85 mm f/4 - 5.6 IS USM on suurepärane üld-zoomobjektiiv kõigile EF-S bajonetiga digipeegelkaameratele.

• Ületamatu zoomi ulatus EF-S keredele
• Suurepärane pildikvaliteet
• Kerge ja kompaktne
• Pildistabilisaator - kuni 3-stopi kompenseerimine
• Kiire, vaikne autofookus
• Super Spectra vääristus
• Ümmargune ava
• Lisavarustuses valgusvarjuk

Üks objektiiv - palju võimalusi
EF-S 17 -85 f/4 - 5.6 IS USM pakub efektiivset fookuskauguste vahemikku 27-136mm (35mm ekvivalent). Selline vahemik pakub piisavalt kadreerimisvõimalusi, tehes ta ideaalseks igapäevaseks objektiiviks, mis on pidevalt su kaamera ees.

Kerge ja kiire
Objektiivi kompaktsus ja väike kaal teeb ta ideaalseks reisidel kaasas kandmiseks või igal pool mujal, kus pole praktiline käia ringi suure fotokotiga. Ringikujuline USM mootor võimaldab ülimalt täpset, kiiret ja vaikset autofookust. Lisaks sellele on võimalik ka pidev manuaalne teravustamine ilma fookustamisrežiimi vahetamata.

Selged pildid
Pildistabilisaator kompenseerib käevärina ja võimaldab kuni 3-stoppi pikemat säriaega. Hämaras tundub justkui kasutaksid objektiivi avaga f/1.4-2.0. See teeb EF-S 17 -85 f/4 - 5.6 IS USM ideaalseks käest ja hämaras pildistamiseks.

Digikeredele disainitud
Optimiseeritud Super Spectra läätsevääristused vähendavad peegeldumisest tekkivaid pildidefekte, mis tekivad digipeegelkaameratel, kui valgus sensorilt objektiivi sisse tagasi peegeldub. Spetsiaalne vääristus aitab ka reprodutseerida tõetruimaid värve ja suurendada kontrasti. Lisavarustuses olev valgusvarjuk võimaldab peegeldusi veelgi vähendada.

Meeldiv tausta udustamine
Ümmargune ava võimaldab perfektset tausta udustamist pildistades suure avaga - ideaalne sügavusefekti tekitamiseks, ning objekti taustast isoleerimiseks.