NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


EF-S 18 - 55mm F3.5-5.6 IS II

Kompaktne ja taskukohane EF-S 18-55 mm f/3.5-5.6 IS II on ideaalne üldotstarbeline suumobjektiiv. Selle neljaastmeline pildistabilisaator tagab vähese valgusega pildistades suurepärased tulemused.

• Kerge, kompaktne ehitus
• Suumivahemik lainurgast lühikese telefotoni
• Neljaastmeline pildistabilisaator
• Asfäärilised läätseelemendid moonutuste vältimiseks
• Lühim teravustamiskaugus 0,25 m
• Super Spectra vääristus
• Ringikujulise avaga diafragma
• Kiire automaatteravustamine

Taskukohane kõrge kvaliteediga suumobjektiiv
EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II on kõrge kvaliteediga standardne suumobjektiiv, mis meeldib fotograafidele, kes eelistavad kerge pagasiga reisida. Selle ekvivalentne fookuskaugus on 29–88 mm 35 mm formaadis ja objektiivi lai suumivahemik sobib mitmesuguste objektide pildistamiseks. Lähedal töötamiseks on töökaugus ainult 0,25 m (25 cm) kogu suumivahemikus.

Pildistabilisaator
Teravate piltide huvides on EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II varustatud Canoni neljaastmelise pildistabilisaatoriga. See võimaldab kasutada harilikust kuni neli korda pikemat säriaega, ilma et pildikvaliteet kannataks – see on eriti kasulik omadus nõrgas valguses töötades.

Asfääriline läätseelement Super Spectra vääristusega
Super Spectra vääristus tagab õige värvitasakaalu ning teravad ja kontrastsed pildid ning aitab vältida peegeldusi ja varikujutisi, neelates digikaamera sensorilt või sisemistelt läätseelementidelt peegelduvat valgust. Asfääriline läätseelement aitab saavutada teravad, suure kontrastsusega pildid isegi siis, kui diafragma on täielikult avatud.

Ringikujuline diafragma
Suure avaga tehtud piltide korral tekitab ringikujuline diafragma taustale ühtlase hägu, mis aitab rõhutada esiplaanil asuvaid objekte ja eemaldada taustamüra.

Pliivaba klaas
Objektiivi EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II valmistamisel on kasutatud ainult keskkonnasõbralikku pliivaba klaasi.

Lisatarvikud
Mudeli EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II juurde kuulub objektiivikork ja tolmukate. Objektiivivarjuk (EW-60C) ja pehme vutlar (LP814) on saadaval lisatarvikutena.