NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


EOS-2000D + EF-S18-135mm IS STM

Lihtne ja intuitiivne digipeegelkaamera uute mälestuste loomiseks ja jagamiseks – täiuslik esimene digipeegelkaamera.Mitmekülgne STM-tehnoloogiaga 18–135 mm suumobjektiiv tagab sujuva ja vaikse autofookuse videote jäädvustamisel ning dünaamiline pildistabilisaator vähendab vibratsioone salvestatud videomaterjalis. Ideaalne reisifotograafiaks.

• 24,1-megapiksline APS-C sensor
• Nutikas automaatne stseenirežiim
• Loomingulised filtrid
• Täis-HD EOS-video
• 9 iseteravustamispunktiga autofookus
• 3,0 (7,5 cm) tüüpi LCD-ekraan
• Funktsioonijuht - lihtsasti järgitavad näpunäited
• Ühenduvus Wi-Fi/lähiväljaside
• Ühildub kõikide EF ja EF-S objektiividega

Jäädvustage oma lugusid digipeegelkaameraga
Looge isegi nõrga valgusega keskkondades hõlpsasti detailseid digipeegelkaamera kvaliteediga pilte ja filmikunstilisi täis-HD videoid, kasutades 24,1-megapikslist kaamerat EOS 2000D. Kiire jagamine ja eemalt jäädvustamine Wi-Fi*, lähiväljaside** ja Canoni rakenduse Camera Connect abil.

Suurepärased fotod, filmikunstilised videod
Hakake kasutama 24,1-megapikslist sensorit, millel on kuni 19 korda suurem katvus kui paljudel nutitelefonidel, et saaksite jäädvustada lugusid isegi keerukates valgusoludes.

Lihtne loomingulisus
Nautige juhitavat reaalajas jäädvustamist loomingulises automaatrežiimis Creative Auto ja viimistlege ainulaadsete loominguliste filtritega. Lihtsalt suunake ja pildistage, et saavutada suurepäraseid tulemusi nutikas automaatses stseenirežiimis Scene Intelligent Auto.

EOS 2000D toob argipäeva sära
Muutke spontaansed hetked loomingulisteks videoteks täis-HD režiimis või kasutage videokollaaži režiimi Video Snapshot, et oma päeva tipphetki jäädvustada.

Jäädvustage enesekindlalt
Jäädvustage hetke just nii, nagu seda näete, kasutades täpset automaatteravustamist, kiirust 3,0 kaadrit/s ja DIGIC 4+ protsessorit. Nautige lihtsat kadreerimist tänu optilisele pildiotsijale ja vaadake tulemusi 7,5 cm LCD-ekraanilt.

Lihtne jagamine, eemalt pildistamine
Edastage oma lugusid kiirelt nutiseadmetesse, et neid hõlpsasti sotsiaalmeedias jagada või irista pilveteenusesse varundada, ning jäädvustage eemalt Wi-Fi*, lähiväljaside** ja Canoni rakenduse Camera Connect abil.

Avastage digipeegli võimsus
Saage lihtsaid juhiseid digipeegelkaameraga pildistamiseks, kasutades Canoni rakendust Photo Companion (saab alla laadida Androidi ja iOS-i jaoks). Lisage objektiivid ja tarvikud või juhtige käsitsi, kui olete selleks valmis.

EF-S 18-135mm f/3.5-5.6 IS STM
Universaalne STM-tehnoloogiaga 18–135 mm suumobjektiiv, mille dünaamiline pildistabilisaatori tehnoloogia vähendab video jäädvustamise ajal vibratsioone ja kaamera liikumisi. Pildistabilisaatori tehnoloogia võimaldab nõrgas valguses välku või statiivi kasutamata käest pildistada. Saate kasutada tavapärasest kuni neli astet pikemat säriaega, ilma et tekiks kaamera rappumisest tingitud hägusust.