NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


EOS-200D + EF-S18-55mm F4.0-5.6 IS STM, hõbedane

EOS 200D on maailma kergeim digipeegelkaamera millel on mugav pööratav ekraan, mille kasutamine on lausa intuitiivne. Võta see kaasa kõikjale- puhkusele, peole või lihtsalt jalutuskäigule, et see oleks Sul loomingulisel hetkel alati käepärast.
24.2 megapiksline pildisensor tagab rikkaliku detailsuse ja kaunite värvidega fotod, mis sobivad väga hästi ka suuremahulisteks väljatrükkideks.
Mugavamalt kaasaskantav Canon EF-S 18-55mm f/4-5.6 IS STM suumobjektiiv sobib suurepäraselt nendele, kes soovivad oma EOS-i igale poole kaasa võtta.


• Kvaliteetsed ja vähese müraga pildid ja videod tänu väga kompaktsele ja igale poole kaasavõetavale digipeegelkaamerale.
• Tehke sama kaameraga nii 24.2-megapiksliseid fotosid kui ka täis-HD-videoid
• Kiiresti kasutatav, optilise pildiotsija ja tundlike nuppudega
• Lihtsasti kasutatav ja keeratav suur puuteekraan
• Alustage pildistamist kiiresti ja lihtsalt intelligentse automaatse stseenirežiimi abil
• Ülikompaktse disainiga Canon EF-S 18-55mm f/4-5.6 IS STM objektiiv

Digipeegelkaamera, mida ei taha kunagi koju jätta
EOS 200D on täisfunktsioonidega tundlik digipeegelkaamera, mis on ka piisavalt väike, et seda igale poole kaasa võtta. Täiuslik kaamera teie elustiili jäädvustamiseks. Tehke igal pool 24.2-megapiksliseid fotosid ja täis-HD-videoid ning nautige ka nõrgas valguses suurt jõudlust: maksimaalne ISO-tundlikkus 25 600 (laiendatav väärtuseni ISO 51 200) võimaldab teha vähese müra ja õige atmosfääriga pilte ning videosid.

Lihtne ja nauditav kasutamine
Tehke fotosid, kasutades kaamera juhtimiseks heledat ja tundlikku optilist pildiotsijat või 7,7 cm (3,0 tolli) 3:2 Clear View II TFT puuteekraani. Navigeerige menüüdes, eelvaadake pilte ja teravustage ning pildistage ekraani puudutades.

Lihtne kasutamine – fantastilised tulemused
Canoni intelligentse automaatse stseenirežiimi tehnoloogia analüüsib stseeni ja valib kaamerasätete hulgast automaatselt sobivaimad. Teie fotograafiaoskuste arenedes õpetab sisseehitatud funktsioonijuht, kuidas sellest kaamerast viimast võtta.

Jäädvustage täis-HD-videoid
Tehke kvaliteetseid täis-HD-videoid (1080p). Juhtige säri, teravustamist, heli ja muud või kasutage videostseenide režiimi, et muudetud videoklipid kaamerasse salvestada.

Jäädvustage tegevust
Jälgige ja jäädvustage kiirelt liikuvaid objekte kiirusega 5 kaadrit sekundis ning kasutage ära üheksat automaatteravustamispunkti, et isegi perifeerseid objekte kiirelt ja täpselt teravustada.

Koostöö sinu nutiseadmetega
Jaga oma loomingulisust teistega! Vaata, kohanda või jaga fotosid oma nutitelefonist või tablett-arvutist imelihtsalt. Alati sisselülitatud madala energia kuluga Bluetooth ühendus tagab juurdepääsu kaamerasse isegi juhul kui see on teie kotis.

Iga stseeni jaoks oma režiim
Temaatilised stseenirežiimid valivad automaatselt kaamerasätete hulgast pildistatava objekti jaoks sobivaima. Valige portree, maastiku, spordi, laste, toidu ja teiste teemade hulgast. Ja kui olete valmis, sisenege loomingulisse automaatrežiimi, et selliseid tegureid, nagu nt taustahägu, intuitiivse liidese kaudu paremini juhtida.

EF-S 18-55mm f/4-5.6 IS STM
Ülimugavalt kaasaskantav objektiiv EF-S 18-55mm f/4-5.6 IS STM laseb teil oma EOS-i igale poole kaasa võtta ning tänu 4-astmelisele pildistabilisaatorile saavutate sellega teravad pildid isegi nõrgas valguses. Seade on hea ka videote tegemiseks, kasutades STM-automaatteravustamist sujuvate fookuse üleminekute saavutamiseks.
Suurepärane valik nendele, kes on just fotograafiaga alustanud või kes otsivad kvaliteetset objektiivi taskukohase hinna eest. Käsitsi teravustamise rõngas pakub täiendavat loomingulist juhtimist.