NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


EOS 200D kere

EOS 200D on maailma kergeim digipeegelkaamera millel on mugav pööratav ekraan, mille kasutamine on lausa intuitiivne. Hele optiline pildiotsia aitab Sul näha maailma sellisena nagu ta tõeliselt on. 24.2 megapiksline pildisensor tagab rikkaliku detailsuse ja kaunite värvidega fotod, mis sobivad väga hästi ka suuremahulisteks väljatrükkideks.
Võta see kaasa kõikjale- puhkusele, peole või lihtsalt jalutuskäigule, et see oleks Sul loomingulisel hetkel alati käepärast.


• Kvaliteetsed ja vähese müraga pildid tänu väga kompaktsele ja igale poole kaasavõetavale digipeegelkaamerale.
• Tehke sama kaameraga nii 24.2-megapiksliseid fotosid kui ka täis-HD-videoid
• Kiiresti kasutatav, optilise pildiotsija ja tundlike nuppudega
• Lihtsasti kasutatav ja keeratav suur puuteekraan
• Alustage pildistamist kiiresti ja lihtsalt intelligentse automaatse stseenirežiimi abil


Digipeegelkaamera, mida ei taha kunagi koju jätta
EOS 200D on täisfunktsioonidega tundlik digipeegelkaamera, mis on ka piisavalt väike, et seda igale poole kaasa võtta. Täiuslik kaamera teie elustiili jäädvustamiseks. Tehke igal pool 24.2-megapiksliseid fotosid ja täis-HD-videoid ning nautige ka nõrgas valguses suurt jõudlust: maksimaalne ISO-tundlikkus 25 600 (laiendatav väärtuseni ISO 51 200) võimaldab teha vähese müra ja õige atmosfääriga pilte.

Lihtne ja nauditav kasutamine
Tehke fotosid, kasutades kaamera juhtimiseks heledat ja tundlikku optilist pildiotsijat või 7,7 cm (3,0 tolli) 3:2 Clear View II TFT puuteekraani. Navigeerige menüüdes, eelvaadake pilte ja teravustage ning pildistage ekraani puudutades.

Lihtne kasutamine – fantastilised tulemused
Canoni intelligentse automaatse stseenirežiimi tehnoloogia analüüsib stseeni ja valib kaamerasätete hulgast automaatselt sobivaimad. Ja teie fotograafiaoskuste arenedes õpetab sisseehitatud funktsioonijuht, kuidas oma kaamerast viimast võtta.

Jäädvustage täis-HD-videoid
Tehke kvaliteetseid täis-HD-videoid (1080p). Juhtige säri, teravustamist, heli ja muud või kasutage videostseenide režiimi, et muudetud videoklipid kaamerasse salvestada.

Jäädvustage tegevust
Jälgige ja jäädvustage kiirelt liikuvaid objekte kiirusega 5 kaadrit sekundis ning kasutage ära üheksat automaatteravustamispunkti, et isegi perifeerseid objekte kiirelt ja täpselt teravustada.

Koostöö sinu nutiseadmetega
Jaga oma loomingulisust teistega! Vaata, kohanda või jaga fotosid oma nutitelefonist või tablett-arvutist imelihtsalt. Alati sisselülitatud madala energia kuluga Bluetooth ühendus tagab sulle juurdepääsu oma kaamerasse isegi juhul kui see on su kotis.

Iga stseeni jaoks oma režiim
Temaatilised stseenirežiimid valivad automaatselt kaamerasätete hulgast pildistatava objekti jaoks sobivaima. Valige portree, maastiku, spordi, laste, toidu ja teiste teemade hulgast. Ja kui olete valmis, sisenege loomingulisse automaatrežiimi, et selliseid tegureid, nagu nt taustahägu, intuitiivse liidese kaudu paremini juhtida.

Tere tulemast EOS-süsteemi
Kasutage EOS-süsteemi kuuluvate objektiivide, lisatarvikute ja välkude laialdast valikut.