NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


Canon
EOS 850D kere

EOS 850D kere

Tutvuge digipeegelkaameraga, mis viib teie loomingulisuse uuele tasemele: Canon EOS 850D. Vahet ei ole, kas soovite jäädvustada kvaliteetseid reisifotosid või subjekti olemust peegeldavad ilusaid portreesid – Canon EOS 850D toetab teie arengut fotograafina.Tipptasemel funktsioonid, nagu kahepiksliline CMOS-automaatteravustamine, nutiseadme ühenduvus ja 4K video võimekus, ning hobifotograafile meeldiv hind – Canon EOS 850D võimaldab teil oma fotograafia uuele tasemele viia.

• 24,1-megapiksliline APS-C sensor
• 5-teljeline video digitaalne pildistabilisaator
• DIGIC 8 pildiprotsessor
• 45 ristitundlikkusega automaatteravustamispunkti
• 4K video 25 kaadrit/s
• WI-FI ja Bluetooth®

Väljapaistev automaatteravustamine
Vahet ei ole, kas soovite jäädvustada ilusaid maastikufotosid, detailseid lähivõtteid või kiiret tegevust – Canon EOS 850D on nendeks ülesanneteks igati valmis. 24,1 MP APS-C sensor tagab ülima selguse, detailsuse ja jõudluse – ja seda isegi nõrgas valguses. Kaamera automaatteravustamine on samuti kiire ja usaldusväärne. EOS 850D on varustatud kahepikslilise CMOS-automaatteravustamise, 45 ristitundlikkusega automaatteravustamispunkti ja iTR automaatteravustamissüsteemiga. Kõik see tagab täpse teravustamise ja jälgimise, tänu millele on soovitud võtte saavutamine kergem kui kunagi varem.

Kerge korpus
Olenemata sellest, kas tahate jäädvustada oma reisi unustamatuid hetki või püüda pildile tegevusrohket väljasõitu – te vajate selleks kerget kaamerat, mis teid alt ei veaks. Canon EOS 850D on valmistatud vastupidavast alumiiniumsulamist ja polükarbonaatvaigust ning kaalub vaid 515 g. Lisaks on see kiire, jäädvustades kuni seitse kaadrit sekundis, mis on ideaalne silmapaistvate loodus-, spordi- või tegevusfotode pildistamiseks.
Canoni kaamera EOS 850D loogiliselt paigutatud juhtnupud ja ülemine juhtketas muudavad kasutamise lihtsaks ning optiline pildiotsija ühendab teid oma subjektiga.

4K video taskukohase hinna eest
Rohkem fotograafe kui kunagi varem on laiendamas oma oskuste pagasit, jäädvustades lisaks fotodele ka videoid. Üks võimsamatest funktsioonidest, mida Canoni kaamera EOS 850D pakub, on võimekus jäädvustada detailirohket 4K videot. Vahet ei ole, kas jäädvustate reisifotosid, filmite töö jaoks videot või katsetate videograafia võlusid – Canon EOS 850D suudab teha kõike. Olete ehk videoblogija, kes tahab oma kaameravarustust täiendada? Reaalajavaate režiimis jäädvustamisel võimaldab muudetava nurgaga puuteekraan kasutada silma automaatteravustamist, mis tuvastab ja jälgib isegi liikuva subjekti silmi. DIGIC 8 tagab kiire ja tundliku reageerimise ning 5-teljeline video digitaalne pildistabilisaator vähendab video jäädvustamisel kaamera värinat. Canon EOS 850D tagab professionaalse viimistlusega jäädvustuse ja seda ilma suurte väljaminekuteta.

Ühendamine
Võite ühendada Canoni kaamera EOS 850D Bluetooth®-i ja Wi-Fi kaudu nutiseadmega, tänu millele saate jagada oma pilte otse sotsiaalmeediasse või arvutisse. See ühenduvus võimaldab teil kasutada jäädvustamiseks ka nutitelefoni, kuhu on installitud rakendus Canon Camera Connect.
Kui soovite oma kaamerat paremini tundma õppida, siis kasutage rakendust Canon Photo Companion, mis tutvustab teile nii põhitõdesid kui ka uusi fotograafiatehnikaid. Ja kui tahate printida, saatke pildid Canoni kompaktsetesse fotoprinteritesse ja PIXMA seadmetesse, kasutades selleks juhtmevaba tehnoloogiat.
Canon EOS 850D viib teie fotograafia uuele tasemele ja annab teile tagasi loomingulise kontrolli. Viige oma fotograafia uuele tasemele, kasutades täiustatud digipeegelkaamerat, mis aitab teil saavutada suurepärase tulemuse iga kord.