NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


FAX-JX210P

Taskukohase hinnaga kompaktne FAX-JX210P katab kõik väikekontori faksimisvajadused sisaldades UHQ-kujutisetöötlusüsteemi, 100-lehelist paberisööturit, printeriliidest ja 20-lehelist dokumendisööturit.

• Taskukohane tindipritsfaks
• UHQ-kujutisetöötlus
• FINE-tindikassetid
• 9 kiirvalikuklahvi ja 60 koodvaliku kohta
• Stiilne disain
• 60 lk faksimälu
• 20-leheline automaatne dokumendisöötur
• 100-leheline paberisöötur
• USB-liides arvutist printimiseks

Taskukohane tindipritsfaks
JX210P on telefonitoruga tindipritsfaks, mis võimaldab fakse saata ja võtta vastu tavapaberil ning teha ka telefonikõnesid. Lõigake kasu funktsioonidest, mis säästavad aega ja raha: helistaja numbrinäit ja otsepostitusreklaami tõkestamine aitavad hoida kontroll all sissetulevate fakside trükkimist ning vähendada paberi ja tindi raiskamist. Helistamise turvafunktsioon tagab, et dokumendid saadetakse õigesse sihtkohta.

UHQ-kujutisetöötlustehnoloogia
UHQ kujutisetöötlustehnoloogiat kasutatakse, et skannida dokumendid 256 halltooniga ning tagada jooniste, fotode tõetruu reprodutseerimine, et vastuvõtja saaks dokumendi kätte võimalikult kvaliteetselt.

FINE-tindikassetid
Canoni FINE tindikassettide tehnoloogia võimaldab trükkida väga hea kvaliteediga must-valgeid dokumente. Lisaks standardmahuga kassetile on võimalik kasutada ka suuremahulist PG-50 tindikassetti, mis aitab seadme ekspluatatsioonikulusid vähendada.

Aega säästev kiirvalimine
9 kiirvalikuklahvi ja 60 koodvalikunumbrit võimaldavad sul kiirelt faksida kõigile põhilistele kontaktidele.

Stiilne disain
Professionaalse ja tagasihoidliku disainiga JX210P võtab riiulil või laual väga vähe ruumi. See on ideaalne tööriist kodu- või väikekontorisse, poodidesse, restoranidesse või kuhu iganes, kus on seadmete kompaktsus väga tähtis.

60 lk faksimälu
Kui paber või tint peaksid otsa saame, ei lähe sissetulevad faksid kaotsi, vaid need salvestatakse 60-leheküljelisse sisemälusse.

20-leheline automaatne dokumendisöötur
20-lehe automaatne dokumendisöötja võimaldab ka pikki dokumente saata mugavalt ilma neid enne pakkideks jaotamata.

100-leheline paberisöötur
100-leheline paberisööt hoiab jällegi kokku faksi paberiga täitmise aega ja annab sulle lisakindluse, et ka nädalavahetusel saavad faksid välja trükitud.

USB-liides arvutist printimiseks
Faksi JX210P saab kasutada ka tindipritsprinteriga ühendades selle USB kaabli abil arvutiga. Niimoodi on võimalik trükkida suvalisi dokumente (600x600dpi, m/v, 5,5 lk/min).