Foto

EF 28mm F2.8 IS USM (demo)

EF 28mm F2.8 IS USM on USM-mootoriga lainurkobjektiiv mille 4 säriastet korrigeeriv pildistabilisaator teeb objektiivi pea ideaalseks käest pildistamiseks ilma, et värisemine hakkaks pilti uduseks muutma. Objektiivile kehtib kuni kahe aastane (juriidilisele isikule aasta) garantii. Tegemist on praktiliselt uue objektiiviga ja tutvuda saab sellega Tallinnas Overalli Proshop'is.


EF 24 - 105mm F4.0 L IS USM (kasutatud)

Kui sulle on tähtis nii objektiivi kvaliteet kui ka mobiilsus, on su parimaks valikuks EF 24 -105 F4.0 L IS USM, mis on professionaalne kerge standard-zoomobjektiiv.


EF 400mm F5.6 L USM (demotoode)

Suure optilise jõudluse ja kiire autofookusega kompaktne 400mm teleobjektiiv. SUPER UD ja UD läätseelemendid korrigeerivad värviaberratsioone ja annavad kontrastse, terava pildi. L-seeriale omaselt on EF 400mm F5.6 L USM tolmu- ja pritsmekindel. Sobib hästi väljas töötavatele loodusfotograafidele. Objektiiviga saab tutvuda Tallinnas Overalli Proshopis ja ostes aastane garantii.


Zoom Q2HD kaameraga helisalvesti+APQ-2HD lisakmpl

Zoom Q2HD on käepärane video- ja audiosalvesti, mis lisaks suurepärase kvaliteediga helisalvestusele filmib täislahutusega 1080p HD-videot ning tänu seadme vastupidavale ehitusele loob nauditava ning meeldejääva kasutuskogemuse.
Tegemist on praktiliselt uue komplektiga ja tutvuda saab sellega Tallinnas Overalli Proshop'is.
Proovimiseks palume tulla Overalli Tallinna ProShop'i ning ostes kehtib garantii kuni 1 aasta. Kaasa tuleb ka 32GB SD kaart.


Veekindel korpus WP-DC44 rendi

Veekindel korpus võimaldab pilte teha kõikjal, kus on oht, et digikaamera võib saada märjaks - suusatamas, paadimatkal ja isegi kuni 40 meetrit vee all. Sobib kaamerale Powershot G1x. Korpusele on toodud kõik kaamera nupud.


Photoflex UM-RUT30 vihmavari läbilaskev

RUT 30" Valge konverteeritav vihmavari.
Musta katte eemaldamisel muutub vihmavari läbilaskvaks. Saab kokku panna nagu tavalist vihmavarju. Sobib eelkõige portreevõteteks.


Photoflex StarFlash 1000

Stuudiovälk võimsusega 1000 Ws
Üksikeksemplar. Müügisaali demo eksemplar.


Photoflex  XT-OCLRG II softbox kaameravälgule

XTC II SoftBox kaameravälgule. Avardab valguse ulatust ja annab piltidele loomulikuma pehmema tunnetuse. Vähendab punasilmsust ja tugevate valgusallikate mõju. Kinnitub usaldusväärsete Velcro® kinnitustega.


Photoflex UM-ADW45 vihmavari valge

ADH 45" reguleeritav hõbedane vihmavari. Neli kohandatavat ribi, võimalik muuta vihmavarju kuju vastavalt vajadusele (ring, ruut, piklik).
190-kiuline kolmekordse lamineeringuga kangas. Saab kokku panna nagu tavalist vihmavarju.


Photoflex SC-B9014ELR Elinchrom connector

Konnektor Photoflexi softboxi kasutamiseks Elinchrom stuudiovälguga.


Photoflex SC-B9017TR Bowens connector

Konnektor Photoflexi softboxi kasutamiseks Bowens
stuudiovälguga.


Kandekohver HC-4200

Kandekohver HC-4200 

399.00 €

Lukustatavasse kohvrisse mahub XF-seeria kaamera koos varjuki ja akuga. Ruumi jääb ka lisaakude, lainurk konverteri, akulaadija, mälukaartide, valguse, mikrofoni ja paljude muude lisade jaoks.


Photoflex DL-BHOLDER peegeldi hoidja

2-sekstsiooniline peegeldi hoidja, sobib kõikide LiteDisc või FlexDrop peegelditega. Reguleeritava teleskooptoru ja äravõetavate kinnitusklambritega.
Hoidja reguleerimine on imelihtne. Sobib enamikule statiividest.


Photoflex LS-1884WB lisaraskuse kott

Lisaraskus valgustistatiivide stabiliseerimiseks.
Vastupidav metallist kinnituskonks. Võimalik täita vee või liivaga, transpordiks tühjendatav.


Sisselõigatud lehemustriga kate C20.1

Saadaval lehemustriga või lehtpuu rohelisena. Voodriks on kerge veekindel oliiviroheline nailonriie (tänu sellele jääb ühte otsa 70cm ilma voodrita).Kattel on 8 silmust vaiadele, 2 tunnelõmblust postide jaoks (postid ei ole tootega kaasas). Kattega on kaasas krookpaeltega kott suurusega u 35cm x 12 cm. Kamuflaaž-kate on kerge, ümberpööratav ja seda saab kasutada mitut moodi. Selle naturaalne 3D välimus, kuju ja liikuvus teevad sellest ideaalse varitsuspaiga.


Veekindel korpus WP-DC46 rendi

Veekindel korpus võimaldab pilte teha kõikjal, kus on oht, et digikaamera võib saada märjaks - suusatamas, paadimatkal ja isegi kuni 40 meetrit vee all. Sobib kaameratele Canon Powershot SX 240 HS ja SX260 HS.


Paberikomplekt (krediitkaart-kleeps) EC-25L

Trükikomplekt ES-seeria printeritele. Komplektis 25 kleepsu krediitkaardi mõõdus.


Paberikomplekt (postkaart, must-valge) E-P25BW

Trükikomplekt ES-seeria printeritele. Komplektis 25 lehte postkaardi mõõdus.


Rotolight ANOVA Pro valgustikomplekt

ANOVA on revolutsiooniline kahevärviline superlaia 110-kraadise valgusvihuga LED-valgusti, mis annab ilma teravate varjudeta pehmet valgust. Komplekti kuulub kohver, filtrid, labad (barn-doors) ja vihmakaitse. Komplekt on olnud demo eesmärgil kasutuses.


Hähnel Combi TF välgu raadiopäästik

Hahneli Combi TF pult võimaldab kontrollida digitaalset peegelkaamerat eemalt. Päästik toimib umbes 100 m kauguselt. See juhtmeta kaugjuhtimispult annab sulle võimaluse paindlikult juhtida pääsikut, autofookust ja sarivõtet. Kompaktne ja kerge, juhtmevaba kaugjuhtimispult paindlikumaks pildistamiseks, autofookus, sarivõte, aegvõtte ja 4-sekundilise taimer viivitusega. Asetades statiivi soovitud kohta ning pildista loodus-, maastiku- või spordipilte.


Hähnel liitiumaku HL-E5

Liitium-ioon aku Canoni digikaameratele. Asendus Canon LP-E5. Mahtuvus 1000mAh, pinge 7.4V.


Hähnel liitiumaku HL-9L

Liitium-ioon aku Canoni digikaameratele. Asendus Canon NB-9L. Mahtuvus 630mAh, pinge 3.6V, 2.3Wh.


Crumpler Threeseventy Daily

Stiilne ja mugav fotokaamerakott.
Mahutab peegelkaamera koos kahe objektiivi ning välklambiga.


Crumpler Wee Bee WB-002 navy/silver

Riieta oma sülearvuti ja ülitähtsad dokumendid stiilsesse WeeBee õlakotti.


Lowepro D-Res 9

Lowepro D-Res 9 

12.20 €

Kompaktsed digitaalsetele kaameratele mõeldud patenteeritud All Weather kattega vutlarid. Vutlaritel on kiiresti eemaldatav õlarihm, SlipLock kinnitussüsteem ja spetsiaalsest materjalist sisemus, mis kaitseb efektiivsemalt vedelkristallekraane.


X-rite Eye-One Photo LT

Eye-One Photo on värvihalduslahendus, mis disainitud spetsiaalselt digitaalset tehnikat kasutavatele professionaalsetele fotograafidele. Eye-One Photo tagab autentsed värvid nii ekraanil kui ka trükistes. Tulemuseks on pidev värvide reproduktsioon kaamerast arvutimonitorile ja sealt trükki ilma lisatöö ning ajakuluta.
Uued OP süsteemid toetavad.


Vaata ka…

Foto

Video

Kulumaterjalid

Varia