NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


IXUS 135 must

Canon IXUS 135 on 16 megapiksline, WiFi ühendusega väike ja stiilne kaamera. Selle 8 kornde suum viib lähemale kaugetele objektidele ning pildistabilisaator tagab teravad ja detailsed fotod ning videod.

• Stiilne WiFi-ga IXUS neljas värvitoonis
• 8-kordse optilise suumiga 28 mm lainurkobjektiiv
• 16 megapikslit
• Nutikas pildistabilisaator
• WiFi lihtsaks jagamiseks ja GPS mobiili kaudu
• Nutikas automaatrežiim (32 stseeni)
• Videonupuga HD-video (720 p)
• 6,8 cm (2,7 tolli) vedelkristallekraan
• Lõbusad ja loomingulised režiimid
• Säästurežiim

Stiilne WiFi-ga IXUS neljas värvitoonis
WiFi-ga mudelil IXUS 135 on ilus ja stiilne metallkorpus, mis on piisavalt väike, et seda kõikjal kaasas kanda. Saadaval neljas ilusas värvitoonis.

8-kordse optilise suumiga 28 mm lainurkobjektiiv
Kasutage 8-kordset optilist suumi, et kaugel asuvatele subjektidele lähemale pääseda või veelgi lähemale minemiseks 16-kordset ZoomPlusi – see on täiustatud suumitehnoloogia, mis pakub tavalisest digitaalsest suumist detailsemat ja teravamat pilti. Mahutage laiuvate maastike ja vahvate rühmapiltide tegemiseks sobiva 28 mm lainurkobjektiiviga rohkem kaadrisse.

16,0 megapikslit
Canoni originaalobjektiivi kaudu peenemaidki detaile jäädvustav 16-megapiksline sensor pakub vapustavat pildikvaliteeti, mis sobib ideaalselt suureformaadiliste (A3+) väljatrükkide tegemiseks või loominguliseks lõikamiseks.

Nutikas pildistabilisaator
Nutikas pildistabilisaator vähendab kaamera värisemist, et tagada kõigi teie fotode ja videote teravus ning detailsus isegi maksimaalse suumi kasutamisel või vähese valgusega tingimustes. See reguleerib hägususe vältimiseks optilist pildistabilisaatorit automaatselt vastavalt olustikule, valides mitme režiimi hulgast sobiva.

WiFi lihtsaks jagamiseks* ja GPS mobiili kaudu
WiFi abil saate seadme lihtsasti oma koduse juhtmevaba võrgu, arvuti või kaasaskantava seadme, nagu nutitelefoni või tahvelarvutiga ühendada ning neid kiireks, mugavaks ja veebipõhiseks piltide jagamiseks kasutada. Kasutage oma nutitelefoni GPSi, et salvestada pildistamisasukohad, seejärel sünkroniseerige see teave WiFi abil oma kaameraga ning need andmed lisatakse ka teie piltidele.

Nutikas automaatrežiim (32 stseeni)
Nutikas automaatrežiim, mis tuvastab stseeni ja valib automaatselt 32 parameetri hulgast optimaalsed seadistused, võimaldab isegi täiesti algajatel vaevata kvaliteetseid fotosid või videoid jäädvustada.

Videonupuga HD-video (720 p)
Eraldi videonupu abil saate ühe vajutusega optilise suumiga kvaliteetseid HD-videoid (720p) filmida.

6,8 cm (2,7 tolli) vedelkristallekraan
Ere ja selge (230 000 punktiga) ekraan muudab piltide kadreerimise ja vaatamise hõlpsaks ning sõpradega jagamise naudinguks.

Lõbusad ja loomingulised režiimid
Erinevad loomingulised režiimid pakuvad katsetamis- ja avastamisrõõmu. Kasutage kalasilmobjektiivi moonutuse matkimiseks kalasilmaefekti (Fish-eye Effect), värviküllastuse võimendamiseks eriti ergaste värvide efekti (Super Vivid), lisaks retrolist plakatiefekti (Poster), mängukaameraefekti (Toy Camera Effect) või monokroomset jäädvustamist (Monochrome). Miniatuuriefekt (Miniature Effect) tekitab tunde, justkui oleks fotodel või videotes olevad objektid miniatuursed mudelid.

Säästurežiim
Säästurežiim vähendab aku tarbimist ning saate ühe laadimiskorraga rohkem pilte jäädvustada.

* WiFi-ühenduse saadavus on seadmeti ja regiooniti erinev.
Lisateavet vt www.canon-europe.com/wirelesscompacts.