NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


IXUS 190 must

IXUS 190 on eriti saleda ja stiilse korpusega taskukohane 20 megapiksline kompaktkaamera, mida saate igalpool kaasas kanda. Jäädvusta muretult ka kaugemaid objekte ja maastikuvaateid tänu 10-kordsele optilisele suumile. Ühenda Wi-Fi abil kaamera oma nutiseadmega ning kasuta Canon Connect appi, et jagada oma fotosid teistega ka eemalt.
Kaamera nutikas automaatrežiimid Smart Auto ja Easy Auto aitavad saavutada häid tulemusi igas olukorras. Sina lihtsalt suuna ja pildista!

• 20 megapiksline eraldusvõime suurte väljaprintide ja lihtsa lõikamise jaoks
• Ülilai 24 mm vaatenurk, 10-kordne optiline suum ja 20-kordne ZoomPluss
• Wi-Fi ühilduvus
• Intelligentne pildistabilisaator
• Nutikas 32 stseenituvastusega automaatrežiim Smart Auto
• Face Detection Technology optimeerib inimestest tehtud võtteid
• 6,8 cm (2,7”) diagonaaliga LCD ekraan
• HD-videod (720p)
• Valikus erinevad efektid loomingulisemaks tulemuseks
• Ökorežiim

20-megapiksline sensor ja DIGIC 4+ protsessor
20-megapiksline sensor jäädvustab kvaliteetseid ja kõrglahutusega detailseid pilte, mis sobivad ka suures formaadis printimiseks (A3+) või loominguliseks lõikamiseks. Võimas DIGIC 4+ protsessor pakub täiustatud kiirust, jõudlust ja funktsionaalsust kiirete tulemuste saavutamiseks.


10-kordne suumobjektiiv koos 20-kordse ZoomPlusiga võimaldab kaugelasuvatele objektidele lähedale minna, kaotamata samas teravust ja detaile. 24 mm lainurkobjektiiviga mahutate rohkem kaadrisse - täiuslik suurte rühmade ja maastike jäädvustamiseks.

Nutikas pildistabilisaator
Optiline pildistabilisaator on oluline teravate piltide jäädvustamiseks nõrgas valguses või kasutades suumi selle koguulatuses. Canoni nutika pildistabilisaatori tehnoloogiaga kaamera valib automaatselt optimaalse pildistabiliseerimisrežiimi 8 valiku seast, et tagada selged ja detailsed fotod ning videod.

Nutikas automaatrežiim
Režiim Easy Auto aitab jäädvustada suurepäraseid fotosid ja filme, valides Sinu eest sobivaimad sätted. Sina lihtsalt vajuta nupule.
Nutikas automaatrežiim Smart Auto tuvastab stseeni ja valib sellele 32 režiimi seast automaatselt õiged sätted, et kvaliteetsete fotode ja videote tegemine kulgeks vaevata. Vajutage automaatrežiimi nuppu, et hetkega mis tahes muult režiimilt automaatrežiimile naasta. Kasutage abinuppu, et näha lühidaid ja kergelt järgitavaid juhiseid kaamera kasutamise ja selle funktsioonide kohta.

Lihtne kadreerimine ja reaalajas juhtimine
6,8 cm (2,7“) LCD abil on mugav võtteid kadreerida ja vaadata. Võimalik on katsetada pildisätteid, nagu heledus ja värviintensiivsus, ning tulemusi kadreerimise ajal eelvaadata, kasutades reaalajas juhtimisrežiimi.

Kiired HD-videod (720p)
Suurepäraste videote tegemine on lõbus ja lihtne. Eraldi videonupu abil saab lihtsalt ühe nupuvajutusega optilise suumiga kvaliteetseid HD-videoid (720p) filmida.

Näotuvastustehnoloogia
Näotuvastustehnoloogia tuvastab ühes kaadris mitu nägu, tagades nende korraliku teravustamise ja optimaalse heledustaseme. Näotuvastuse valge tasakaalu funktsioon kindlustab loomuliku nahatooni isegi ebatavalistes valgusoludes.

Loomingulised efektid
Valikus mitmed efektid veelgi huvitavama ja loomingulisema foto saavutamiseks.

Ökorežiim
Kasutades ökorežiimi, saab ühe akulaadimisega jäädvustada veelgi rohkem võtteid.