NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


LEGRIA FS20

Kompaktse videokaamera LEGRIA FS20 8 GB sisemälu võimaldab salvestada kuni 5 tundi videomaterjali. Lisaks on võimalik mälu laiendada SD või SDHC mälukaartide abil.

• 8 GB sisemälu
• Ülikompaktne disain
• Stseenirežiim
• 45x edasiarendatud suum
• Megapikslise lahutusvõimega CCD-sensor
• Eelsalvestuse funktsioon
• Intelligentne akusüsteem ja kiirlaadimise funktsioon
• Mikrofoni- ja kõrvaklapiliidesed
• Duaalne salvestamine
• Komplektis PIXELA tarkvara

Duaalse välkmälu süsteem
8 GB duaalse välkmäluga LEGRIA FS20 pakub teile kaht salvestusmeediumit. Sisemisele mälule on võimalik salvestada kuni 5 tundi videomaterjali. Lisaks on võimalik mälu laiendada ka SD või SDHC mälukaartide abil.

Stiilne ja kompaktne
LEGRIA FS20 on ülikompaktne ja kaalub kõigest 230 g ning seega saad seda endaga igale poole kaasa võtta.

Stseenirežiim
Stseenirežiim teeb huvitavate koduvideote loomise lihtsamaks. Iga kord, kui vajutad salvestusnuppu, jäädvustab kaamera 4-sekundise videoklipi. Seejärel lisage lihtsalt klipid esitlusloendisse, valige taustmuusika ning teie film on kohe valmis telekas näitamiseks. Ja selle juures ei pea sa kordagi avama arvutit, et oma pead keerulise videomontaažiga vaevata. 4 sekundit on keskmine telesaate stseeni pikkus ning aitab anda teie filmile professionaalse välimuse. Laadiga oma lemmikmuusika mälukaardile kasutades komplektis olevat tarkvara Music Transfer Utility.

45x edasiarendatud suum
DIGIC DV II protsessor teeb koostöös Canoni videoobjektiiviga võimalikuks 45x edasiarendatud suumi.

Megapiksline CCD-sensor
Tänu megapikslisele CCD-sensorile võimaldab LEGRIA FS20 jäädvustada suurepärase kvaliteediga videot ning fotosid.

Eelsalvestuse režiim
Eelsalvestuse režiimis alustab kaamera video salvestamist kolm sekundit enne REC nupule vajutamist. Kaamera mälus on pidevalt 3 sekundit videot ning see lisatakse automaatselt sinu videoklipi algusesse, kui hakkate filmima - niimoodi on garanteeritud, et tähtsad hetked saavad alati jäädvustatud.

Kiirlaadimine
Välkmälu on väga voolusäästlik ning aku kestab seega tunduvalt kauem. Tunni filmimise jaoks on vaja akut laadida vaid 20 minutit.

Mikrofoni- ja kõrvaklapiliidesed
Uue LEGRIA FS20 mikrofonisisend ja kõrvaklapiväljund võimaldab sul kasutada välist mikrofoni ja salvestada kvaliteetsemat heli ning samal ajal seda ka monitoorida.

Duaalse salvestamise funktsion
Duaalse salvestamise funktsioon muudab kaamera täisautomaatseks ning laseb sul keskenduda kadreerimisele. Video salvestamise ajal saate teha ka suure lahutusega fotosid ilma, et peaksite kaamera režiimi vahetama.

Komplektis PIXELA tarkvara
Komplektis olev PIXELA™ tarkvara teeb videote töötlemise ja jagamise lihtsaks: võimalik on salvestada DVD-plaate, konvertida videoklippe veebis näitamiseks või edastada need meediumimängijaase. Ühe nupuga DVD loomiseks toetab LEGRIA FS20 Canoni eraldiseisvat DVD-kirjutajat DW-100 (müüakse eraldi).