NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


LEGRIA HF G25

LEGRIA HF G25 on loodud videoentusiastide loomekire rahuldamiseks – sellel on lainurkobjektiiv ja suurepäraste HD-videote saavutamiseks palju võimalusi sätete käsitsi reguleerimiseks.

• Canoni HD-videoobjektiiv
• Canoni täiustatud HD CMOS PRO sensor
• Täismanuaalne juhtimine
• Nutikas optiline pildistabilisaator
• Helipildi valiku funktsioon
• 8,8 cm puutetundlik vedelkristallekraan
• Kohene automaatteravustamine ja näotuvastus
• Kaitsev objektiivivarjuk
• 32 GB sisemälu
• 2 SDXC-pesa

30,4 mm lainurkobjektiiv

Canoni võimas HD-videoobjektiivi tehnoloogia pakub loomulikuna mõjuvate fookusest-väljas-efektide loomiseks 30,4 mm F1.8 objektiivi sujuva 10-kordse optilise suumi ja kaheksalabalise iirisega.

Täiustatud HD CMOS Pro sensor

Täiustatud HD CMOS PRO sensoril on lai dünaamiline vahemik, tänu millele saavutate suurepärased tulemused ka nõrgas valguses. Canon disainis ja tootis sensori algselt oma professionaalsete videokaamerate jaoks ning selle täiustatud valgusläbivus annab 20% parema tundlikkuse ka nõrgas valguses.

Täismanuaalne juhtimine

Manuaalne objektiivirõngas võimaldab mugavalt teravustada. Säri, ava, säriaega ja võimendust saab puutetundliku vedelkristallekraani kaudu käsitsi juhtida. Kohandatav nupp ja manuaalne juhtketas lasevad teil oma loomingulisust täielikult juhtida.

Optiline nutikas pildistabilisaator

Nutikas pildistabilisaator on parim lahendus kaamera värisemise puhul. See tuvastab automaatselt filmitava stseeni ja valib 4 režiimi seast täpselt õiged optilise pildistabilisaatori sätted, et kaamera liikumist kompenseerida ja hägusust vältida. Selle abil saate igas olukorras terava ja detailse video ning võite muretult filmimisele keskenduda.

Helipildi valiku funktsioon

Tänu helipildi valiku funktsioonile ja tundlikule sisseehitatud kaugmikrofonile vastab videote helikvaliteet suurepärasele pildile. Lihtsalt valige viie erineva stseenirežiimi vahel ja helisätted optimeeritakse automaatselt teie filmitava stseeniga sobituma. Valikuna on saadaval ka Canoni 5.1 ruumilise heli ja juhtmevabad mikrofonid.

Kõrge eraldusvõimega 8,8 cm puutetundlik ekraan

Kõrge eraldusvõimega (920 000 punkti) 8,8 cm puutetundlik vedelkristallekraan on optimeeritud HD-võtete jaoks ning sellel kuvatakse 100% filmitavast stseenist. Sisselükatav värviline pildiotsija pakub kadreerimiseks lisavõimalusi.

Kohene automaatteravustamine ja näotuvastus

Kiire ja täpne teravustamine kohese automaatteravustamise funktsiooni abil annab tulemuseks nõelterava HD-kvaliteedi. Näotuvastuse funktsioon optimeerib automaatselt videokaamera sätted, andes tulemuseks ideaalselt fookuses ja õigesti säritatud võtted inimestest.

Kaitsekattega objektiivivarjuk

Standardvarustusse kuulub suur objektiivivarjuk, mis välistab välistest valgusallikatest tulenevad soovimatud varikujutised. See sisaldab kiiresti avanevat objektiivikatet, mistõttu puudub vajadus eraldi objektiivikorgi järele. Seega olete alati valmis pildistama.

32 GB mälu ja 2 SDXC-pesa

Täis-HD AVCHD video salvestatakse 32 GB sisseehitatud välkmälukaardile kiirusega kuni 24 Mbit/s – see annab üle 12 tunni salvestusaega. Kaks SDXC-kaardipesa ja releesalvestamine kindlustavad piisavalt salvestusruumi ka kõige ambitsioonikamate videoprojektide jaoks.