NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


LEGRIA HF M36 videokaamera kit (kott+4GB)

Stiilne ning kompaktne LEGRIA HF M36 on mõistliku hinnaga võimas HD-videokaamera. Canoni kõrglahutuskaamera süsteem ning puutetundlik LCD-ekraan teevad sellest kaamerast väga paindliku ning usaldusväärse kaaslase kõikide sündmuste jäädvustamiseks.

• 8 GB duaalne sisemälu ja releesalvestamine
• Kõrglahutusega videod
• 2,7" puutetundlik LCD-ekraan
• Video Snapshot
• 3,3 megapiksliline Canoni kõrglahutuskaamera süsteem
• Dünaamiline optiline pildistabilisaator ja Powered IS pildistabilisaator.
• Eelsalvestus, 25p kinorežiim ja 3,3 megapikslised fotod
• Valik lisaseadmeid
• Komplektis tarkvara


Duaalne välkmälu süsteem
Kaamera 8 GB sisemälu mahutab kuni 3 tundi kõrglahutusvideot. Lisaks on võimalik mälumahtu SD/SDHC mälukaardi abil suurendada. Mälu täis saamisel vahetab Releesalvestus automaatselt salvestusallikat.

Kvaliteetsed HD-videod
HD-videote filmimine pole kunagi lihtsam olnud. Smart Auto võttetuvastustehnoloogia valib vastavalt tingimustele optimaalseimad seadistused, olgu selleks kas päikseline päev looduses või perekondlik sündmus kodus. Instant AF võimaldab ülikiiret fookustamist ning näotuvastustehnoloogia tagab ideaalsed seadistused inimeste filmimisel.

Puutetundlik LCD-ekraan
LEGRIA HF M36 unikaalse puutetundliku 2,7" LCD-ekraaniga saate lihtsate liigutuspõhiste käskudega kontrollida kaamera erinevaid funktsioone nii filmimisel kui ka taasesitusel.

Canoni kõrglahutuskaamera süsteem
Canoni kõrglahutuskaamera süsteem kombineerib 3,3 megapikslilise täiskõrglahutusega CMOS-sensori, Canoni HD-videoobjektiivi ja DIGIC DV III protsessori.

Stabiilsemad võtted
LEGRIA HF M36 kasutab kahte pildistabilisaatorit. Dünaamiline optiline pildistabilisaator (OIS) kompenseerib kaamera värisemise ning hoiab pildi stabiilsena. Powered IS pildistabilisaator hoiab pildi stabiilsena isegi telefoto zoom'iga filmides.

Lihtne videote jagamine
Videote jagamine LEGRIA HF M36 on tehtud lihtsamaks kui kunagi varem. Kaamerasisene HD-SD konvertimine vähendab originaalfailide suurust ning kaasas oleva PIXELA tarkvara abil on filmitud materjali üleslaadimine lapsemäng.

Eelsalvestus, 25p kinorežiim ja 3,3 megapikslised fotod
Eelsalvestuse režiimis alustab kaamera video salvestamist kolm sekundit enne REC nupule vajutamist. 25p kinorežiim matkib traditsioonilise filmi välimust ning 3,3 megapiksliste piltide abil saate video lõpptulemust veelgi huvitavamaks muuta.

Lai valik lisaseadmeid
LEGIRA HF M36'l on HDMI-pesa ühilduva HD-teleriga ühendamiseks, sisseehitatud mikrofon ja kõrvaklapiväljund parema heli saavutamiseks, mini lisaseadmete tald erinevate lisaseadmete ühendamiseks ning lai valik erinevaid lisaseadmeid nagu näiteks WP-V2 veekindel kest.