NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


LEGRIA HF M46 videokaamera kit (kott+4GB)

LEGRIA HF M46 on stiilne ja kompaktne HD-videokaamera, millel on Canoni uus HD CMOS Pro kujutisesensor, 10x HD-videoobjektiiv, 16GB sisemälu koos kahe SDXC-mälukaardipesaga ja 7,5 cm puutetundlik LCD-ekraan. Komplektis on 4GB mälukaart ja kott.

• Canon HD CMOS Pro kujutisesensor
• 10x HD-videoobjektiiv
• Optiline pildistabilisaator
• Suurepärane helikvaliteet
• Loovad kinoefektid
• Touch Decoration montaažirežiim
• 7,5 cm puutetundlik LCD-ekraan
• 16GB sisemälu ja 2 SDXC-mälukaardipesa
• Nutikas automaatrežiim, näotuvastus ja Instant AF
• Suur valik lisaseadmeid

Canon Full HD CMOS Pro kujutisesensor
See 2,4-megapiksline HD CMOS Pro kujutisesensor on disainitud ja valmistatud kasutamiseks Canoni professionaalsetes videokaamerates. Pikslite efektiivne valguskogumisala on 160% suurem kui tavalistes CMOS-kujutisesensorites ning seetõttu tagab suurema dünaamilise ulatuse ja täiustatud tulemuse hämaras.

Canoni HD-videoobjektiiv
Kõrgekvaliteetsel Canoni HD-videoobjektiivil on 6-lamelliga diafragma, mis tagab tausta pehme hajutuse ja 10x optiline zoom.

Värinavabad videod
LEGRIA HF M46 kasutab kahte pildistabilisaatori süsteemi - dünaamiline optiline pildistabilisaator liikumisest tekkivate värinate vähendamiseks ja Powered pildistabilisaator stabiilsete telefoto võtete saavutamiseks.

Suurepärane helikvaliteet
Ülitundlik sisseehitatud mikrofon jäädvustab vaiksed helid puhtalt.

Loovad kinofunktsioonid
Täiendage oma videooskusi lühifilmide loomisel. Canoni uue Story Creator režiimiga saate valida oma filmi temaatika sisseehitatud stseenisoovitustest. Andke oma filmile loov välimus 8 erineva kinoefekti värvifiltriga.

Lõbus Touch Decoration montaažirežiim
Lisage oma videotele lõbusaid efekte Touch-decoration puutetundliku montaažirežiimiga. Kirjutage sõnumeid, lisage joonistusi, fotosid või animatsioone ning tulemuseks on lõbus ja omapärane video.

Puutetundlik ekraan
Tänu 7,5 cm kõrglahutusega puutetundlikule LCD-ekraanile ja kiirkäskudele on kaamera seadistuste muutmine ja salvestuste taasesitamine väga mugav ja imelihtne.

Duaalne välkmälu süsteem
Kaamera 16 GB sisemälu mahutab kuni 6 tundi kõrglahutusvideot. Lisaks on võimalik mälumahtu kahe SDXC-mälukaardi abil suurendada. Mälukaardi täis saamisel vahetab Releesalvestus automaatselt salvestusallikat ning vajadusel saate salvestusi ühelt kaardilt teisele kopeerida.

Muretu jäädvustamine
LEGRIA HF M46'ga on kõrgekvaliteediga videote loomine imelihtne isegi algajatel. Nutikas automaatrežiim valib optimaalseimad seadistused, näotuvastustehnoloogia optimiseerib seadistused inimeste filmimisel ning Instant AF tagab kiire ja täpse fokusseerimise HD-režiimis.

Laiendatav
Tänu mini lisaseadmetallale ja 43mm filtri diameetrile saate kaamerale kinnitada hulga erinevaid Canoni lisaseadmeid. Kaamerale on saadaval lisaks ka veekindel korpus.