NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


LEGRIA HF-R606 must

Mudeliga LEGRIA HF R606 saavad kõik FlashAir-kaarte kasutades hõlpsasti juhtmevabalt videoid jäädvustada ja jagada. 57-kordse täiustatud suumiga saate täis-HD kvaliteediga tegevuse lähemale tuua ning nutikas optiline pildistabilisaator tagab ühtlase pildi.

• 57-kordne täiustatud suum, täis-HD CMOS
• Lihtne jagamine FlashAir-kaarte kasutades
• Nutikas optiline pildistabilisaator
• 5-teljeline dünaamiline pildistabilisaator
• Lapserežiim
• AVCHD ja MP4 samaaegne salvestamine
• DIGIC DV4 pildiprotsessor
• Helipildi valiku funktsioon
• Suumi kadreerimisabi
• Aeg- ja kiirluubis salvestamine
• Kõrglahutusega 7,5 cm puutetundlik vedelkristallekraan
• LCD-ekraani avamisega kiirkäivitus

Jagage FlashAiri abil
HF R606 ühildub FlashAir-kaartidega: need on sisseehitatud LAN-tehnoloogiaga SD-kaardid. Kasutades on nutitelefonis või tahvelarvutis rakendust FlashAir, saate jagada, salvestada ja esitada mis tahes jäädvustatud materjali – isegi internetiühenduseta.

Nutikas optiline pildistabilisaator
Nutikas pildistabilisaator on täiuslik lahendus kaamera värisemise vastu, kuna see tuvastab stseeni ja valib automaatselt nelja stabiliseerimisrežiimi seast sobivaima, et kaamera liikumist kompenseerida ja hägusust vältida. Täiustatud dünaamiline režiim korrigeerib kõndimisel tekkida võivad rulluvad ja kallutavad liigutused, tagades igas olukorras teravad ja ühtlased videod.

57-kordne täiustatud suum, täis-HD CMOS
57-kordse täiustatud suumiga ehtsa Canoni HD-videoobjektiiviga saate jäädvustada isegi kaugel asuvate objektide detaile. Täis-HD CMOS-sensor tagab tõelise HD-kvaliteedi ja suurepärase värviedastuse isegi nõrgas valguses.
Väikeses ruumis filmimine tähendab tavaliselt, et kõiki on keeruline kaadris hoida.

Lapserežiim
Jäädvustage lapserežiimiga oma lapse esimesi samme, sõnu või mitmeid muid esimesi tegevusi. Registreerige kaamerasse oma lapse sünnikuupäev ning lisage pikkuse ja kaalu jaoks värvilisi kujutisi. Materjal sorteeritakse automaatselt lapse albumisse.

Aeg- ja kiirluubis salvestamine ja lõbusad efektid
Katsetage aeg- ja kiirluubis salvestamisega. Aegluubis salvestamine vähendab kiirust 1/2x – suurepärane golfilöökide korrigeerimiseks. Kiirluubis salvestamine kiirendab kõike kuni 1200x. See funktsioon salvestab eelnevalt määratud intervallide järel, seega saate seda kasutada ilmekate aegluubis stseenide loomiseks. Proovige lisada videotele lõbusaid efekte, kasutades puutekaunistuste (Touch Decoration) funktsiooni, või looge atmosfääri kinofilmi jäljendavate filtrite abil.

Suumi kadreerimisabi
Suumi kadreerimisabi aitab silmist kadunud subjekti taas leida. Lihtsalt vajutage ja hoidke all otsingunuppu ning kadreerimisabi panoraamib uuesti, et teie subjektide asukoht taas üles leida. Vabastage otsingunupp ning videokaamera suumib uuesti sisse, et filmimist jätkata.

Samaaegne salvestamine
Videoid saab samal ajal salvestada nii AVCHD- kui ka MP4-vormingus. Lihtsalt jäädvustage üks kord ja näidake oma erakordse kvaliteediga videoid, edastage materjal kaasaskantavatesse seadmetesse või jagage seda sotsiaalvõrgustikes. Videod salvestatakse sisemällu ja SD-kaardile.

Täiustatud pilditöötlus
Võimas DIGIC DV4 pildiprotsessor tagab parema pildikvaliteedi nõrgas valguses ja vähendab oluliselt kujutismoonutusi, kuna see töötab koos optilise pildistabilisaatoriga. Protsessor võimaldab MP4 (35 Mbit/s) ja AVCHD (28 Mbit/s) kõrgeid salvestussagedusi.

Helipildi valiku funktsioon
Tänu helipildi valiku funktsioonile vastab videote helikvaliteet suurepärasele pildile. Valige viie erineva stseenirežiimi vahel ja helisätted optimeeritakse automaatselt teie filmitava stseeniga sobituma. Seega saate nautida sügavat realistlikku heli, ükskõik kas filmite pulmakõne või muusikakontserti.

Ühe sõrmega juhtimine
Sujuv töö on tänu kõrglahutusega 7,5 cm puutetundlikule vedelkristallekraanile lihtne, pakkudes teile intuitiivset sätete juhtimist ja lihtsustades taasesitamist. Vedelkristallekraani avamine käivitab videokaamera kiiresti, seega ei maga te kunagi võtet maha.