NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


LEGRIA HF S10

LEGRIA HF S10 on Canoni tavakasutajale suunatud kaamerate tippmudel, millel 32 GB sisemälu ja SD/SDHC kaardipesa. Edasiarendatud kaamera võimaldab salvestada seninägematu kvaliteediga kõrglahutusvideot ning väga kvaliteetseid fotosid.

• 8 megapiksline Canoni CMOS sensor
• 32 GB sisemälu ja SD/SDHC kaardipesa
• Instant AF fookustamissüsteem ja Super Range optiline pildistabilisaator
• Käsijuhtimise võimalused
• Stseenirežiim, näotuvastus, eelsalvestus
• x.v.Color värvisüsteem ja 25p salvestusrežiim
• 8 megapikslised fotod
• Edasiarendatud helivõimalused
• Edasiarendatud minitald lisaseadmete jaoks
• Montaažitarkvara komplektis


Canoni kõrglahutuskaamera süsteem
Kõrglahutusega Canoni HD-kaamerasüsteem võimaldab jäädvustada ületamatu kvaliteediga videomaterjali. Kaameral on 8,0 megapiksline CMOS sensor, 10x optilise suumiga Canoni HD-videoobjektiiv (58 mm filtrikeere) ja uusim DIGIC DV III kujutisetöötlusprotsessor.

Duaalne välkmälu süsteem
Kaamera 32 GB sisemälu mahutab kuni 12 tundi kõrglahutusvideot. Lisaks on võimalik mälumahtu SD/SDHC mälukaartide abil suurendada. Maksimaalse kvaliteedi saavutamiseks suudab see kaamera salvestada ka kiirusega 24 Mb/s.

Võimas fookustamissüsteem ja pildistabilisaator
Canoni unikaalne Instant AF fookustamissüsteem võimaldab ülikiiret fookustamist. Super Range optiline pildistabilisaator kompenseerib kaamera värisemise ning hoiab pildi stabiilsena.

Edasiarendatud kontroll kaamera üle
Kohandatav funktsiooniknupp laseb sul aktiveerida ühe viiest juhtrulliku funktsioonist. Lisaks on kaameral ka automaatse värvivõimenduse juhtimise (AGC) piiraja, mis tavaliselt leitavad ainult profiseeria kaameratest. Kaameral on ka sebramustri, värviimpulsi korrektsiooni ja värviprooviriba/testheli väljundi funktsioonid.

Stseenirežiim ja professionaalsed koduvideod
Stseenirežiim teeb huvitavate koduvideote loomise lihtsamaks. Iga kord, kui vajutad salvestusnuppu, jäädvustab kaamera 4-sekundise videoklipi. Seejärel lisage lihtsalt klipid esitlusloendisse, valige taustmuusika ning teie film on kohe valmis telekas näitamiseks. Näotuvastustehnoloogia optimeerib sätted inimeste filmimisel ning tuvastab kaadris kuni 35 nägu. Eelsalvestuse režiimis alustab kaamera video salvestamist kolm sekundit enne REC nupule vajutamist.

Vali video välimus
DIGIC DV III toetab x.v.Color värvisüsteemi, mis laseb taasesitada videot ühilduvates telekates sügavamate ja rikkalikumate värvidega. 25p kinorežiim matkib traditsioonilise kinofilmi välimust ja võimaldab paremat pildikvaliteeti hämaras filmimisel.

Fotode salvestamine
Fotorežiim võimaldab salvestada suure 8-megapikslise lahutusega fotosid. Duaalses režiimis saab video salvestamise ajal jäädvustada 6 megapiksliseid fotosid. Fotovalang võimaldab võtta 1 sekundist videost 25 fotot.

Parem heli
Uue LEGRIA HF S10 mikrofonisisend ja kõrvaklapiväljund võimaldab sul kasutada välist mikrofoni ja salvestada kvaliteetsemat heli ning samal ajal seda ka monitoorida. Lisaks on võimalik salvestatava heli tugevust ka käsitsi muuta.

Laiendatav süsteem
Lisatarvikute minitald võimaldab kaameraga kasutada näiteks suundmikrofoni või videovalgustit.

Tarkvara
Komplektis olev PIXELA™ tarkvara teeb videote töötlemise ja jagamise lihtsaks: võimalik on salvestada DVD-plaate, konvertida videoklippe veebis näitamiseks või edastada need meediumimängijaase. Ühe nupuga AVCHD DVD loomiseks toetab LEGRIA HF S10 Canoni eraldiseisvat DVD-kirjutajat DW-100 (müüakse eraldi).