NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


LEGRIA HF21

LEGRIA HF21 abil saate jäädvustada kuni 24 tundi videot. Canon'i kõrglahutuskaamera süsteem tagab professionaalse pildi ja tänu kaamera ülikompaktsele disainile saate seda kõikjale kaasa võtta.

• 64 GB duaalne sisemälu
• Stiilne ja kompaktne disain
• Dünaamiline optiline pildistabilisaator
• Canoni kõrglahutuskaamera süsteem
• Stseenirežiim
• Instant AF fookustamissüsteem, näotuvastus ja 25p kinorežiim
• Hämaras filmimise ja öörežiimid
• Eelsalvestus, kiirstardi funktsioon
• 3,3 megapikslised fotod, duaalne salvestamine ja fotovalang
• Valik lisaseadmeid
• Komplektis tarkvara

Duaalne välkmälu süsteem
Kaamera 64 GB sisemälu mahutab kuni 24 tundi kõrglahutusvideot. Lisaks on võimalik mälumahtu SD/SDHC mälukaartide abil suurendada.

Mahub taskusse
Kõigest 340 g kaaluvat kaamerat stiilne LEGRIA HF21 saab endaga kõikjale kaasa võtta.

Dünaamiline optiline pildistabilisaator
Dünaamiline optiline pildistabilisaator (OIS) kompenseerib kaamera värisemise ning hoiab pildi stabiilsena.

Canoni kõrglahutuskaamera süsteem
3,3 megapikslise Full HD CMOS sensori, 15x optilise suumiga Canoni HD-videoobjektiivi ja ülikiire DIGIC DV III protsessori koostöö võimaldab salvestada eriti kvaliteetset videot. Maksimaalse kvaliteedi tarbeks on võimalus salvestada videot kiirusega 24 Mb/s.

Stseenirežiim
Stseenirežiim teeb huvitavate koduvideote loomise lihtsamaks. Iga kord, kui vajutad salvestusnuppu, jäädvustab kaamera 4-sekundise videoklipi. Filmige uusi materjale või valige olemasolevatest klippidest sobivad lõigud, seejärel lisage lihtsalt klipid esitlusloendisse, valige taustmuusika ning teie film on kohe valmis telekas näitamiseks. Ja selle juures ei pea sa kordagi avama arvutit, et oma pead keerulise videomontaažiga vaevata. Kuigi kaameraga on kaasas palju vabalt kasutatavaid muusikaklippe, saate laadida oma lemmikmuusika mälukaardile kasutades komplektis olevat tarkvara Music Transfer Utility.

Lihtne kasutada
Kasutajasõbralikud tehnoloogiad teevad kõrglahutusvideo salvestamise lihtsaks. Instant AF võimaldab ülikiiret fookustamist. Inimeste filmimisel kasutage näotuvastustehnoloogiat ning kaamera suudab tuvastada kaadris kuni 35 nägu ja optimeerida saadud info järgi võttesätted. 25p kinorežiim matkib traditsioonilise kinofilmi välimust ja võimaldab paremat pildikvaliteeti hämaras filmimisel.

Öörežiim ja hämaras filmimine
Öörežiim optimiseerib sätted vastavalt tingimustele, vähendades müra ja kindlustades, et eredad valgusallikad ei ole ülevalgustatud. Hämaras filmimise režiim suurendab pildi tundlikkust ja toob valgusvaestes tingimustes välja rohkem detaile.

Hetke jäädvustamine
Kiirstart ja eelsalvestus tagavad, et oled alati valmis hetke jäädvustama. Ooterežiimist ärkab kaamera umbes sekundiga. Eelsalvestuse režiimis alustab kaamera video salvestamist kolm sekundit enne REC nupule vajutamist.

Fotode salvestamine
Salvestage 3,3 megapiksliseid fotosid. Duaalses režiimis saab video salvestamise ajal jäädvustada 3-megapiksliseid fotosid. Fotovalang võimaldab võtta 1 sekundist videost 25 fotot.

Lai valik lisaseadmeid
WP-V1 veekindla korpusega on võimalik filmida kuni 40 meetri sügavusel vee all ning ,et pilt jäädvustuks võimalikult loomulikult on HF21'l spetsiaalne veealune videorežiim.