NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


MAXIFY iB4050

MAXIFY iB4050 on kiire ja ökonoomne printer väikestele kontoritele sisseehitatud Wi-Fi ja Ethernetiga ning mobiilse- ja pilvprintimisega. Printer võimaldab kahepoolset printimist ja sellel on suuremahulised tindimahutid.

• Kiire ja ökonoomne tindiprinter
• Esimese prindi väljastusaeg 7 s
• Automaatne kahepoolne printimine
• Eraldi vahetatavad XL tindid võimaldavad printida kuni 2500 mustvalget ja 1500 värvilist lehekülge
• 500-leheline paberimaht (2 x 250 lk)
• Kiire printimine tänu A4 ISO ESAT printimiskiirusele: mustvalgelt 23 ja värviliselt 15 kujutist minutis
• Wi-Fi ja Etherneti ühendus: printige ja skannige arvuteid, nutitelefone, tahvelarvuteid ja pilveteenuseid kasutades
• Printimine pilveteenustest

Kiire printer väikestele kontoritele
Tugev ja kiire printer on mõeldud väikestele kontoritele, kus on suured igakuised printimismahud vahemikus 250 kuni 1500 lehte. Tänu Wi-Fi ja Etherneti ühenduvusele, professionaalsele printimiskvaliteedile on see printer täiuslik kaaslane kontoris. Kaks suuremahulist 250-lehelist kassetti tagavad lühema paberilaadimise aja ning automaatne kahepoolne printimine aitab hõlpsasti professionaalse välimusega dokumente printida ning samal ajal ka paberitarbimist vähendada.

Kiire dokumentide printimine
Kiired A4-dokumentide ISO printimiskiirused (23 kujutist minutis mustvalgelt ja 15 kujutist minutis värviliselt) on ühendatud kiire esimese prindi ajaga (umbes 7 sekundit).

Ärikvaliteet
Kahekordselt vastupidavad kõrge tihedusega tindid toodavad teravat teksti ja elavaid värve. Need pigmendipõhised tindid on silmapaistvalt püsivad – seega ei tuhmu need aja jooksul – ning samuti on need vastupidavad märgistamise ja hõõrdumise suhtes, muutes need täiuslikuks kvaliteetsete äridokumentide loomisel.

Kulutõhusus
Printige kuni 2500 lehte mustvalgeid ja 1500 lehte värvilisi A4-formaadis dokumente XL-tindimahuteid kasutades. Eraldi vahetatavad tindimahutid tagavad maksimaalse tootlikkuse ja minimaalse kulu. Valikuline 4-värviline multipakk sisaldab täielikku varutintide komplekti veelgi kulutõhusamate tulemuste saavutamiseks.

Ühenduvus
MAXIFY Cloud Linkiga saate printida otse populaarsetest pilveteenustest nagu Evernote, Dropbox, OneDrive või Google Drive, kasutades nutitelefoni ja rakendust MAXIFY Printing Solutions. Olemas on ka Apple AirPrinti ja Google Cloud Printi funktsioonide tugi.