NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


MV930

Laiekraan LCD-ga MV930 on tõeline 16:9 laiekraan formaadis täislahutusega pilti salvestav videokaamera. MV930t iseloomustab veel fotode salvestamise võimalus, 25x zoom ja DIGIC DV pilditöötlusprotsessor võimalikult tõetruude ja selgete värvide reprodutseerimiseks.

• Täislahutusega 16:9 formaadis salvestamine
• Laiekraan LCD ja värviline pildiotsija
• 25x optiline zoom
• Foto salvestamine filmimise ajal (SecureDigital kaardile)
• DIGIC DV kujutisetöötlusprotsessor
• Lihtne 6-nupuga kaamera juhtimine
• Kompaktne ja kerge
• Sisseehitatud objektiivikate
• Kaasas pildi- ja videohaldus tarkvara

Laiekraan valmidus
MV930 suure lahutusvõimega CCD sensor on optimiseeritud filmimiseks 16:9 salvestusrežiimis. 16:9 formaadis filmimiseks sobib suurepäraselt ka vastavates mõõtmetes värviline 2,7" vedelkristallekraan. Tavalise 4:3 ja laiekraan 16:9 vahel vahetamiseks piisab kõigest ühest nupuvajutusest.

Fotode salvestamine
MV930 ei ole mitte ainult videokaamera, vaid ka kvaliteetne digifotokaamera, mis salvestab fotod SecureDigital kaartidele. MV930l on ka 9-punkti autofookus (AiAF), mis hoiab ka mitte kaadri keskel asuvad objektid fookuses.

Selged ja tõetruud värvid
MV930 sisaldab endas Canoni uut DIGIC DV kujutisetöötlusprotsessorit, mis tagab värvide tõetruu reproduktsiooni nii videos kui ka fotodel. Tänu võimsale protsessorile on võimalik ka video ja fotode üheaegne salvestamine.

Kasutusmugavus
Kaamera kasutamist on tunduvalt lihtsustatud, MV930 juhtimine käib kõigest 6 nupu ja joysticki abil. Algajatele on olemas ka täisautomaatne režiim, kus filmija tööks jääb ainult REC nuppu vajutada.

Kompaktne ja kerge
Uus disain, millega on parandatud nii kaamera tasakaalu kui ka kasutusmugavust on vähendanud MV930 kaalu 380g-ni. Kaamera ise on pilkupüüdvat lumesinist värvi.

Mugav sisseehitatud objektiivikate
Objektiivi kate käib eest ära nupuvajutusega ja samamoodi läheb ta ka objektiivi ette tagasi ise samal ajal püsides kindlalt kaamera korpuses. Nüüd ei pea enam kunagi muretsema, et objektiivikate võiks kaduda või lihtsalt koju jääda.

Kaasasolev tarkvara
Et salvestatud pildi- ja videomaterjali oleks kerge hallata tuleb MV930ga kaasa Canoni ZoomBrowser (Windowsile) ja ImageBrowser (Macintoshile) tarkvara.