NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


MV950

Varustatud võimalusega salvestada tõelist täislahutusega 16:9 formaadis laiekraan videopilti. Laiekraan LCD, värviline pildiotsija, 25x optiline zoom, LED videovalgusti ja DIGIC DV kujutisetöötlusprotsessor on vaid osa selles kaameras olevast tipptehnoloogiast.

• Täislahutusega 16:9 formaadis salvestamine
• Laiekraan LCD ja värviline pildiotsija
• 25x optiline zoom
• Foto salvestamine filmimise ajal (SecureDigital kaardile)
• LED videovalgusti
• DIGIC DV kujutisetöötlusprotsessor
• Lihtne 6-nupuga kaamera juhtimine
• Kompaktne ja kerge
• Sisseehitatud objektiivikate
• Kaasas pildi- ja videohaldus tarkvara

Laiekraan valmidus
MV950 suure lahutusvõimega CCD sensor on optimiseeritud filmimiseks 16:9 salvestusrežiimis. 16:9 formaadis filmimiseks sobib suurepäraselt ka vastavates mõõtmetes värviline 2,7" vedelkristallekraan. Tavalise 4:3 ja laiekraan 16:9 vahel vahetamiseks piisab kõigest ühest nupuvajutusest.

Fotode salvestamine
MV950 ei ole mitte ainult videokaamera, vaid ka kvaliteetne digifotokaamera, mis salvestab fotod SecureDigital kaartidele. MV950l on ka 9-punkti autofookus (AiAF), mis hoiab ka mitte kaadri keskel asuvad objektid fookuses.

Öörežiim ja LED
Tänu LED videovalgustile on MV950ga võimalik filmida ka täielikus pimeduses.

Selged ja tõetruud värvid
MV950 sisaldab endas Canoni uut DIGIC DV kujutisetöötlusprotsessorit, mis tagab värvide tõetruu reproduktsiooni nii videos kui ka fotodel. Tänu võimsale protsessorile on võimalik ka video ja fotode üheaegne salvestamine.

Kasutusmugavus
Kaamera kasutamist on tunduvalt lihtsustatud, MV950 juhtimine käib kõigest 6 nupu ja joysticki abil. Algajatele on olemas ka täisautomaatne režiim, kus filmija tööks jääb ainult REC nuppu vajutada. Kaameraga on kaasas ka kaugjuhtimispult, mis võimaldab põhifunktsioone juhtida kaugelt ja ka ise niimoodi pildile jääda.

Kompaktne ja kerge
Uus disain, millega on parandatud nii kaamera tasakaalu kui ka kasutusmugavust on vähendanud MV950 kaalu 380g-ni. Kaamera ise on pilkupüüdvat hõbemetallik värvi.

Mugav sisseehitatud objektiivikate
Objektiivi kate käib eest ära nupuvajutusega ja samamoodi läheb ta ka objektiivi ette tagasi ise samal ajal püsides kindlalt kaamera korpuses. Nüüd ei pea enam kunagi muretsema, et objektiivikate võiks kaduda või lihtsalt koju jääda.

Kaasasolev tarkvara
Et salvestatud pildi- ja videomaterjali oleks kerge hallata tuleb MV950ga kaasa Canoni ZoomBrowser (Windowsile) ja ImageBrowser (Macintoshile) tarkvara.