NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


MVX450

Megapikslise lahutusvõimega MVX450 on optimiseeritud 16:9 formaadis salvestamiseks. Kaameral on laiekraan LCD, 20x optilise zoomiga objektiiv, DIGIC DV kujutisetöötlusprotsessor ja otseprintimisvõimalus PictBridge ühilduvaisse kaameraisse. Ideaalne valik keskmisest nõudlikumale kliendile, kes tahab taskukohase hinna juures maksimaalset kvaliteeti ja ei tunne puudust DV ja AV sisenditest.

• Megapiksline lahutusvõime
• Täislahutusega 16:9 formaadis salvestamine
• Laiekraan LCD ja värviline pildiotsija
• 20x optiline zoom
• Foto salvestamine filmimise ajal (SecureDigital kaardile)
• DIGIC DV
• Otseprintimine PictBridge ühilduvatesse printeritesse
• Kasutajasõbralik disain
• Kaamera kaugjuhtimispult
• LED videovalgusti
• Sisseehitatud objektiivikate
• Kaasas pildi- ja videohaldus tarkvara

Megapiksline lahutusvõime
Kergekaaluline ja kompaktne MVX450 kombineerib omavahel videokaamera ja fotokaamera funktsioonid. Megapikslise lahutusvõimega salvestamine koostöös DIGIC DV protsessoriga garanteerib alati selged, säravad ja tõetruud värvid olenemata sellest, kus ja millal filmid või pildistad.

Täislahutusega 16:9 laiekraan filmimine
Täislahutusega 16:9 formaadis salvestamiseks optimiseeritud MVX450 kasutamise teeb veelgi mugavamaks 2,7" laiekraan LCD. Tavalise 4:3 ja laiekraan 16:9 vahel vahetamiseks piisab kõigest ühest nupuvajutusest. 16:9 filmitud materjali vaatamine laiekraan televiisoritest on tõeline nauding igale filmiamatöörile.

20x optiline zoom
Tänu oma võimsale muutuva kiirusega 20x optilise zoomi ja elektroonilise pildistabilisaatoriga (EIS) objektiivile vastab MVX450 ka nõudlikumate klientide poolt seatud standarditele.

Selged ja tõetruud värvid
MVX450 sisaldab endas Canoni uut DIGIC DV kujutisetöötlusprotsessorit, mis tagab värvide tõetruu reproduktsiooni nii videos kui ka fotodel. Tänu võimsale protsessorile on võimalik ka video ja fotode üheaegne salvestamine.

Mugav otseprintimine
MVX450t on ülimalt lihtne ühendada kõigi PictBridge ühilduvate printeritega. Üheainsa vajutusega Prindi/Jaga nupule saab fotod saata otse PictBridge ühilduvasse printerisse või siis laadida nad kiiret USB2.0 liidest kasutades arvutisse.

Ülim kasutusmugavus
Uues intuitiivses menüüs on lihtne liikuda kasutades selleks 5-suunas liikuvat joysticki. Kaugjuhtimispuldi abil on võimalik kaamerat juhtida distantselt ja niimoodi lihtsalt ka enda pildile jäämine organiseerida.

Öörežiim
MVX450 ei jää hätta ka kehvades valgustingimustes. Tänu LED videovalgustile ei jääb tabamata ka täielikus pimeduses toimunud sündmused.

Mugav sisseehitatud objektiivikate
Objektiivi kate käib eest ära nupuvajutusega ja samamoodi läheb ta ka objektiivi ette tagasi ise samal ajal püsides kindlalt kaamera korpuses. Nüüd ei pea enam kunagi muretsema, et objektiivikate võiks kaduda või lihtsalt koju jääda.

Kaasasolev tarkvara
Et salvestatud pildi- ja videomaterjali oleks kerge hallata tuleb MVX450ga kaasa Canoni ZoomBrowser (Windowsile) ja ImageBrowser (Macintoshile) tarkvara.