Must-valged kontori väljastuslahendused

iRA400i

ImageRUNNER ADVANCE 400i seadmes on ühendatud tõhus mono-väljund ja nutikas dokumendihaldus, et optimeerida töövoogu, säästa raha ja kaitsta konfidentsiaalset teavet.


iRA500i

ImageRUNNER ADVANCE 500i ühendab tõhusa mono-väljundi ja nutika dokumendihalduse, et optimeerida töövoogu, säästa raha ja kaitsta konfidentsiaalset teavet.


iR1435P

Töökindel suure jõudlusega mustvalge laserprinter, mis töötab kulutõhusalt ja usaldusväärselt.


iR1435i

See A4 multifunktsionaalne seade on mõeldud kuluteadlikele ettevõtetele ning sellega saate kiiresti ja tõhusalt mustvalgelt printida. Tänu kompaktsele disainile sobib see täiuslikult erinevatesse keskkondadesse, näiteks lauale või põrandale.


iR1435iF

See A4 multifunktsionaalne seade on mõeldud kuluteadlikele ettevõtetele ning sellega saate kiiresti ja tõhusalt mustvalgelt printida. Tänu kompaktsele disainile sobib see täiuslikult erinevatesse keskkondadesse, näiteks lauale või põrandale.


iR2204F

Täiuslik kuluteadlikele väikestele töörühmadele. See võrguvalmidusega A3 mustvalge seade tuleb toime kopeerimise, skannimise, faksimise ja printimisega kiirusel kuni 22 lk/min.


iR3225

iR3225 

Canoni iR-süsteemid on olnud tuntud oma innovatiivsuse ja paindlikkuse poolest. Nüüd on Canon astunud jälle sammu teistest ette, ning toonud turule uusimad iR-seadmed, mis kohanduvad vastavalt sinu spetsiifilistele vajadustele. iR3225 on A3 multifunktsionaalne seade, mis suudab printida kiirusega kuni 25 lk/min.


iR3225N

Canoni iR-süsteemid on olnud tuntud oma innovatiivsuse ja paindlikkuse poolest. Nüüd on Canon astunud jälle sammu teistest ette, ning toonud turule uusimad iR-seadmed, mis kohanduvad vastavalt sinu spetsiifilistele vajadustele. iR3225N on A3 multifunktsionaalne seade, mis suudab printida kiirusega kuni 25 lk/min. Seadmel on standardvarustuses võrguühilduvus.


iRA-4225i

ImageRUNNER ADVANCE 4225i sobib kiirust, kvaliteeti ja turvalisust hindavale ettevõtetele. Suur puutetundlik ekraan ja kohandatav menüü, muudavad seadme kasutamise ja personaliseerimise väga lihtsaks. Seadmel on oma klassi madalaim energiatarve ja see on toodetud järgides keskkonnakaitse kõrgemaid nõudeid.


iRA6555i

Hõlpsasti kasutatava nutika puuteekraaniga imageRUNNER ADVANCE 6555i PRT sobib suurepäraselt töisesse kontorisse, kus on vaja kiiret ja töökindlat printerit.


iRA6555i

imageRUNNER ADVANCE 6555i pakub kiiret ja kvaliteetset monoprintimist nõudlikusse bürookeskkonda See nutikas multifunktsionaalne printer tõstab tootlikkust tänu täiustatud dokumendivoole ja kasutusmugavusele.


iRA6565i

imageRUNNER ADVANCE 6565i pakub suurepärase kvaliteediga mustvalget printimist nõudlikus bürookeskkonnas. Tänu kasutuslihtsusele ja kiirele dokumendivoole on selle nutika multifunktsionaalse printeri tootlikkus äärmiselt kõrge.


iRA6575i

Tänu kiirele ja suurepärase kvaliteediga halltoonprintimisele sobib see tootlik multifunktsionaalne printer ideaalselt töistesse büroodesse. imageRUNNER ADVANCE 6575i on säästlik ning pakub täiustatud dokumendivoogu, suurepärast ühenduvust ja lihtsat juhitavust.


Vaata ka…

Fotoprinterid

Must-valged laserprinterid

Värvilised laserprinterid

Must-valged multifunktsionaalid

Värvilised multifunktsionaalid

Must-valged kontori väljastuslahendused

Värvilised kontori väljastuslahendused

Kiired tindipritsprinterid

Must-valged tootmisseadmed

Värvilised tootmisseadmed

Laiformaatprinterid CAD/GIS

Laiformaatprinterid Plakat/Foto

HP Latex laiformaatprinterid

HP PageWide XL laiformaatprinterid