P-208II

192.15 €

Kompaktne ja stiilne P-208II mobiilne skanner on täiuslik valik reisivatele ettevõtjatele ja kodukasutajatele. 10-leheline automaatne dokumendisöötur ja ülikiire kahepoolne skannimine tagavad alati produktiivsuse.

Kiire ja mobiilne dokumendiskanner koju, kontorisse või reisile.

• Ülikompaktne, kerge ja mitmekülgne
• Produktiivne 16 kujutist/min kahepoolne skannimine 10-lehelise automaatse dokumendisööturiga
• Reljeefkirjaga kaardi ja fotode skannimise tugi
• Mugav ja intuitiivne ühendamine ja skannimine
• Ühildub Mac-i ja Windows-ga
• Saadaval valikuline Wi-Fi seade WU10

Üliproduktiivne mobiilne skannimine
Väike P-208II saavutab suurepärase kiirusega kahepoolse skannimise (kuni 16 kujutist minutis). Sisseehitatud 10-leheline automaatne dokumendisöötur võimaldab täiendavaks produktiivsuseks pakkskannimist: täiuslik lepingute ja seonduvate dokumentide skannimiseks. Saate mudeliga P-208II kerge pagasiga reisida, kuna selle korpus on väiksem kui tavalisel joonlaual ning see kaalub vaid 600 g. USB-toide aitab teil tööviljakust säilitada kus iganes, kodus või teel olles.

Ühenda-ja-skanni mugavus liikvel olles
Stiilne, kompaktne ja ülikerge P-208II pakub tõelist ühenda-ja-skanni mugavust. Sisseehitatud tarkvaraga CaptureOnTouch Lite ei pea te alla laadima täiendavat tarkvara ega draivereid – saate lihtsalt ühendada, skannida ja teele asuda. Tänu skannimisfunktsioonidele ja täiustatud ikoonipõhisele kasutajaliidesele saate nautida veelgi intuitiivsemat skannimiskogemust. Laiendatud valik pluginaid SugarSynci, OneDrive'i ja Dropboxi ning Google Drive™-i, Evernote'i ja SharePointi jaoks muudavad oma lemmiktarkvaratööriistadega töötamise lihtsaks.

Skannige erinevaid dokumente
P-208II skannib erinevaid materjale, alates A4-formaadist kuni ebatavaliste formaatidega dokumentideni, nt reljeefkirjaga kaart, seega on see täiuslik mobiilsetele kasutajatele. Olge organiseeritud ning tehke koju ruumi, skannides oma majapidamisarveid, või säilitage mälestusi digitaalselt vanu fotosid kvaliteetselt skannides, kasutades selleks spetsiaalset funktsiooni, mis jäljendab pilte nii, et need näeksid võimalikult originaalilähedased välja.

Lihtne pilditöötlus
P-208II pilditöötlusfunktsioonide valik hõlmab automaatset värvituvastust, teksti suuna tuvastust ning tekstiparendust – et saavutada kvaliteetsed pildid ning säästa väärtuslikku aega. Mugavaks ja intuitiivseks skannimiseks kasutage täisautomaatset režiimi, mis rakendab teie dokumendile automaatselt sobivaimad seaded. Lihtsalt laadige oma dokumendid ja skannige!

Paindlik juhtmevaba skannimine
Et printida kust iganes, ühendage P-208II valikulise WU10 Wi-Fi- ja akuseadmega. Kasutage seda dokumentide juhtmevabaks skannimiseks oma nutitelefoni, tahvelarvutisse või lauaarvutisse. Samuti saate skannerit võrguserveri või koduse ruuteri kaudu kasutajate või seadmete vahel jagada.

CaptureOnTouch Mobile
Mobiilirakendus CaptureOnTouch annab teile vabaduse skannida otse oma iPhone®-i, iPad®-i või Androidi seadmesse. Säästke väärtuslikku aega kahepoolse ühe läbimisega dokumentide skannimisega. See tasuta rakendus on saadaval nii iOS-i kui ka Androidi seadmete jaoks.

Tooteid samast grupist…

P-208II

P-215II

DR-F120

DR-C240

DR-M140

DR-M160 II

DR-6010C

DR-6030C

DR-M1060

DR-G1130 Kasutatud

DR-X10C

DR-C230