NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


PIXMA MG5350

5 eraldi tindimahutiga täiustatud multifunktsionaalne printer, Wi-Fi-ühenduse ja automaatse kahepoolse printimise funktsiooniga. Intuitiivse Quick Operation-tehnoloogiaga kasutajaliidese ja 7,5 cm TFT-ekraani abil leiate vajaliku funktsiooni kiiresti üles

• Kõrgtehnoloogiline multifunktsionaalne seade
• Quick Operation-tehnoloogia
• 5 eraldi tindimahutit, kuni 9600 dpi, min 1 pl kvaliteet
• ISO ESAT-kiirus: ühevärviliselt 12,5 ja värviliselt 9,3 kujutist minutis
• 10 × 15 cm foto u 20 s
• Wi-Fi
• Automaatne kahepoolne printimine ja CD/DVD-plaatidele trükkimine
• Täis-HD videoprint
• Pilvprintimissüsteem PIXMA Cloud Link

Tasemel fotolabori kvaliteet otse kodust
Canoni oma klassi juhtiv FINE-printeripeade tehnoloogia ja minimaalselt 1 pl tindipiisad annavad ilusad, kuni 9600 dpi lahutusega ja sujuvate värviüleminekutega fotod ning teralisuseta mustvalged dokumendid. Ilus fotolabori kvaliteediga 10 x 15 cm ääristeta foto prinditakse umbes 20 sekundiga. Printer prindib muljetavaldava ISO ESAT-kiirusega: 12,5 ipm must-valge ja 9,3 ipm värvifoto puhul*.

Lihtne kasutada
7,5 cm värvilise TFT-ekraaniga juhtpaneel tagab intuitiivse kasutamise ja kasutajaliidese Quick Operation-tehnoloogia abil on kõik funktsioonid vaevata leitavad.

Stiilne disain
Kompaktne stiilse musta korpusega seade sobib igasse kodusse.

Suurepärane ühilduvus
Sisseehitatud Wi-Fi-ühendus võimaldab kodus kõigil printerit kasutada. Rakendus Easy-PhotoPrint võimaldab otse mobiilsest seadmest printida ja sinna skannida. Apple AirPrinti tugi* võimaldab vahetult iPadist või iPhone'ist printida.

Pilvprintimine
Te saate oma CANON iMAGE GATEWAY** ja Google Picasa veebialbumites leiduvaid fotosid lehitseda ja otse välja printida. Kalendri-, kirjapaberi- ja muude mallide valimiseks ei pea isegi arvutit kasutama***.

Paindlik materjalikasutus
Automaatne kahepoolne printimine võimaldab kasutada paberi mõlemat külge ning kahesuunaline paberisöötur võimaldab korraga nii foto- kui ka tavapaberit laadida. Võimalus plaadikujundusi otse CD-, DVD- ja Blu-ray®-plaatidele printida.

Keskkonnasääst
Funktsioon Eco Information näitab, kui palju olete kahepoolse printimisega CO2 ja paberit säästnud ning nii keskkonna kaitsmisele kaasa aidanud. Energia säästmiseks saate seadistada printeri automaatselt teatud aja järel välja lülituma.

Suurepärane tarkvara
Canoni ainulaadse funktsiooniga täis-HD videoprint saate teha filmikaadritest ilusad väljatrükid. Uued sujuvad äärised ja paigutusega printimine aitavad fotode väljatrükke silmapaistvamaks muuta. Rakendusega Easy-PhotoPrint EX saate fotodele lõbusate filtriefektide lisamisega need veelgi põnevamaks teha. Easy-WebPrint EX võimaldab mitmelt veebileheküljelt pärinevaid väljalõikeid kombineerida, et saaksite internetist vaid vajalikku materjali printida. Loovust aitab teostada CREATIVE PARK PREMIUM – veebiteenus, mille abil saab alla laadida rahvusvaheliselt tunnustatud fotograafide ja kunstnike fotosid, illustratsioone, graafikat ja palju muud***.

* Vt tehnilisi andmeid
** Seal, kus see saadaval on
*** Vajalik internetiühendus