NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


PIXMA MG5650 must

Kvaliteetne WiFi-ga kõik-ühes-seade kodus printimiseks, kopeerimiseks ja skaneerimiseks. Seadmel on 5 eraldi vahetatavat tindikassetti ja sellega saab hõlpsasti võtta ühendust nutiseadmete ja pilvega.

• Mobiilne WiFi-ga printer dokumentide ja fotode trükkimiseks
• Eraldusvõime 4800 dpi, FINE tindipea
• 5 eraldi tindikassetti
• Prindikiirus 12,2 kujutist/min mustvalgelt ja 8,7 kujutist/min värviliselt
• 10x15 foto kõigest 44 sekundiga
• Valikulised suure tootlikkusega tindid
• Automaatne kahepoolne printimine
• Printimine arvuteid, nutitelefone, tahvelarvuteid kasutades
• Printimine pilveteenustest

Kvaliteetne kõik-ühes-seade
Terve pere saab kasutada selle taskukohase viie tindiga kõik-ühes-seadme eeliseid, sealhulgas täiustatud Wi-Fi-t ja otsejuurdepääsu pilvele.. Olles mõeldud juhtmevabaks kasutamiseks ja jagamiseks nii kodus kui ka eemalt mobiilseadmetega, on sellel ka juhtmevaba kohtvõrgu Pictbridge, millega saab hõlpsasti printida oma lemmikfotosid otse ühilduvatest juhtmevabadest kaameratest.

Kiire ja säästlik
Tänu viiele eraldi tindile, Canoni FINE-tehnoloogiale ja kuni 4800 dpi printimislahutusele saab printida terava tekstiga dokumente, mis näevad professionaalsed välja. Lisaks käib printimine kiiresti – ISO ESAT kiirusega 12,7 ipm mustvalgelt ja 8,7 ipm värviliselt. 10 x 15 cm ääristeta foto saamiseks kulub umbes 44 sekundit.
Tänu eraldi tindimahutitele on vaja vahetada vaid otsa saanud värvi. Valikuliste XL-tintidega saate printida rohkem lehekülgi ja automaatse kahepoolse printimisega säästa paberit.

Kergesti juhitav
Suurel 6,2 cm ekraanil on kõik kristallselge nii funktsioonide valimisel, piltide eelvaatamisel kui ka pilveteenuste kasutamisel. Tänu automaatsele sisselülitusele pole ka vaja samas võrgus asuvast arvutist või mobiilseadmest printimiseks pikalt oodata.

Pilveühendus
Nautige vabadust printida internetist ja saata sinna skaneeritud kujutised – otse printeri ekraanilt. Täiustatud PIXMA Cloud Linki abil saab vaid sekunditega printida fotosid Facebookist, Twitterist ja veebialbumitest, printida/skannida dokumente pilveteenustesse, nagu Google Drive, OneDrive ja Dropbox, ning saata skannitud faile või pilte e-posti teel – kusjuures seda kõike ilma arvutita.

Nutitelefoni ja tahvelarvuti valmidusega
PIXMA MG5650 võimaldab printida läbi nutitelefoni või tahvelarvuti. Selleks tuleb vaid alla laadida Canoni rakendus PIXMA Printing Solutions nutitelefonile või tahvelarvutile. Rakendus avab juurdepääsu otse pilveteenustele. Wi-Fi või interneti kaudu saab vaadata reaalajas printeri olekut, juhendit või tindi taset. Printerile on olemas ka Apple AirPrinti ja Google Cloud Printi tugi.

Easy Photo Print+
Selle veebipõhise teenusega saab hõlpsasti kujundada ja printida õnnitluskaarte, fotokollaaže ning palju muud – kasutades tava- või tahvelarvutis, nutitelefonis või pilves olevaid pilte.