NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


PIXMA MG6150

Multifunktsionaalne seade, mis ühendab endas värvilise printeri, paljundusmasina ja skanneri. PIXMA MP6150 on ethernet ja WiFi toega ning tänu USB-liidesele ühildub ideaalselt uuemate kontoriseadmetega.

• Nutikas valgusjuhistega puutesüsteem
• 9600 dpi ja 1pl suurused tindipiisad, 10 x 15 foto 20 sekundiga
• 6 eraldi tindimahutit (ka hall tindikassett)
• Täislahutusega HD-video trükis
• ISO ESAT prindikiirus 12,5/9,3 kujutist minutis (must-valgelt/värviliselt)
• Ethernet ja WiFi
• Kahepoolne printimine ja CD/DVD-plaatidele trükkimine
• 4800 dpi'ne skanner
• ChromaLife100+ tindid

Fotolabori kvaliteet
Tänu Canoni FINE-tehnoloogia, 1pl suurustele tindipiiskadele ja lahutusvõimele kuni 9600x2400dpi'd saavutate suurepärase kvaliteedi ja silmapaistva detailsusega trükised. PIXMA MG6150 trükib kiirusega 12,5 kujutist minutis must-valgelt ja 9,3 kujutist minutis värviliselt ning ääristeta 10x15 cm foto kõigest 20 sekundiga.

Kiire ja mugav navigeerimine
Ülimaks kasutajamugavuseks pakub Canoni uus nutikas puutesüsteem intuitiivseid ja kergesti jälgitavait valgusjuhiseid. Seadmel on erk ning selge 7,5 cm TFT-ekraan.

Täislahutusega HD-video trükis
Jäädvustage kaunid hetked Canoni kaamerast salvestatud video printimisel kvaliteetse trükise näol. Lihtsalt taasesitage video Canon Full HD Movie Print tarkvaras ning printige olulisemaid kaadrid.

6 eraldi tindikassetti
PIXMA MG6150'l on 6 eraldi vahetatavat tindikassetti. Kõik kassetid on eraldi vahetatavad, seetõttu hoiate kokku kuludelt ja kassetid kasutatakse ära maksimaalselt. Iseseisev hall tindikassett on mõeldud saavutamaks sügavad ja professionaalsed halltoonidega trükised.

PIXMA on mõeldud jagamiseks
PIXMA MG6150 on ideaalne kasutamiseks juhtmega või juhtmevaba ühendusega võrkudes.

Paindlik paberikäsitlus
Tänu kahesuunalisele paberisöödule on võimalik sööta multifunktsionaali sama aegselt kahte erinevat tüüpi kulumaterjali. Lisaks trükib MG6150 ka ühilduvatele DVD, Blu-ray ja CD-ketastele. Automaatne kahepoolne printimine hoiab kokku paberikuludelt ning võimaldab trükkida professionaalsemaid dokumente.

Kauakestvad, ilusad fotod
ChromaLife100+ süsteem tagab kauakestvad ning ilusad fotod. Kombinatsioon PIXMA MG6150'st, originaalsest Canoni paberist ja tintidest kindlustab kõikide mälestuste säilitamise paberil mitmeks eluajaks.