NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


PIXMA MG7150 must

Esmaklassiline 6 tindimahutiga kõik-ühes-fotoprinter professionaalsete tulemuste saavutamiseks kodus. See stiilne ja lihtsasti kasutatav, intuitiivse puutetundliku juhtimisega seade pakub täiustatud ühenduvust nutiseadmetest ja otse pilvest printimiseks

Esmaklassiline kõik-ühes-seade
See stiilne ja kompaktne kõik-ühes-seade pakub erakordselt hea kvaliteediga printimis-, kopeerimis- ja skaneerimisfunktsioone ning täiustatud WiFi-, interneti ja pilve ühenduvust. Sobib ideaalselt fotohuvilistele, kuna võimaldab mitmest arvutist, juhtmevabast kaamerast, mälukaardilt, pilveteenusest ja mobiilseadmest kiirelt ja lihtsasti printida.

Pilvprintimine
Täiustatud PIXMA Cloud Link võimaldab printida otse internetist. Printige fotosid sekunditega Facebookist, Twitterist või veebialbumitest, nagu CANON iMAGE GATEWAY ja Picasa, ning dokumente pilveteenustest, nagu Evernote ja Dropbox – ilma arvutit kasutamata. Laadige alla kirjapaberi- ja muid malle otse PIXMA Cloudist.

Nutitelefoni ja tahvelarvuti valmidusega
Juhtige printerit nutiseadme abil peeaegu kõikjalt. Laadige alla Canoni rakendus PIXMA Printing Solutions, millega saate printida ja skaneerida nii nutiseadmest kui ka otse pilveteenustest. Saate kontrollida isegi printeri olekut, kasutusjuhendit või tinditaset. Olemas on ka Apple AirPrinti ja Google Cloud Printi tugi.

Erakordne jõudlus
6 tindi süsteem sisaldab halli tinti, paremate värvifotode ja hämmastavate mustvalgete fotode printimiseks ning Canoni FINE-tehnoloogia pakub kuni 9600 dpi eraldusvõimet, mis toob esile professionaalse kvaliteediga fotode kõik detailid. Sellel kõik-ühes-seadmel on kõrge A4 dokumendi printimiskiirus, milleks on mustvalgelt 15 ja värviliselt 10 kujutist/min ning prindib 10 x 15 cm ääristeta foto umbes 21 sekundiga.

Puuteekraan
Suur 8,8 cm värvilise puuteekraaniga puutepaneel võimaldab kasutada intuitiivset ühe sõrmega juhtimist, mis muudab menüüs navigeerimise kiireks ja lihtsaks ning võimaldab hõlpsasti funktsioone valida, fotosid eelvaadata või pilveteenuseid kasutada.

Säästke tindi pealt
Eraldi tindimahutite korral tuleb välja vahetada ainult tindimahuti, kus on tint otsa saanud. Valikulised XL-tindimahutid võimaldavad standardse tindimahutiga võrreldes rohkem lehekülgi printida ning säästa lehekülje pealt kuni 30%.

My Image Garden
See universaalne tarkvara pakub lahendusi fotode organiseerimiseks ja printimiseks, skaneerimiseks ja võrguteenustele juurdepääsuks. Täiustatud funktsioonid, nagu näotuvastus, muudavad fotode arvutis sirvimise ja soovitud piltide leidmise lihtsaks.

Paindlik materjalikasutus
Automaatne kahepoolne printimine vähendab kasutatava paberi hulka ja loob professionaalse välimusega kahepoolseid dokumente. Kaks täielikult sisseehitatud paberisalve mahutavad samal ajal nii fotopaberit kui ka tavalist paberit. Kujundage etikette ja printige neid otse sobivatele CD-, DVD- ja BR plaatidele.