NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


PIXMA MG7550 must

Esmaklassiline WiFi- ja Ethernet-ga kõik-ühes-fotoseade kodus printimiseks, kopeerimiseks ja skaneerimiseks. Seadmel on 6 eraldi vahetatavat tindikassetti ja sellega saab hõlpsasti võtta ühendust nutiseadmete ja pilvega.

• Esmaklassiline kõik-ühes-fotoseadmega saate luua ühenduse, printida, kopeerida ja skannida
• Eraldusvõime 9600 dpi, FINE tindipea
• 6 eraldi tindikassetti
• Prindikiirus 15 kujutist/min mustvalgelt ja 10 kujutist/min värviliselt
• 10x15 foto kõigest 21 sekundiga
• Valikulised suure tootlikkusega tindid
• Automaatne kahepoolne printimine
• Sisseehitatud kaardilugeja
• Printimine otse plaadile (CD/DVD/BD)
• Suur 8,8 cm puutetundlik ekraan
• Wi-Fi, Ethernet ja NFC võimaldavad luua ühenduse vastavalt vajadusele
• Rakendus PIXMA Touch & Print pakub mugavat võimalust printida ja skannida NFC abil nutiseadmetest
• Pilvprintimine ja skannimine PIXMA Cloud Linki abil

Esmaklassiline kõik-ühes-fotoseade
Sellel esmaklassilisel WiFi ja Ethernet ühendusega kõik-ühes-fotoseadmel on olemas kõik vajalik, et olla ideaalseks kaaslaseks fotograafiahuvilisele: kuue tindi süsteem, kiire printimis-, kopeerimis- ja skannimisfunktsioon ning juurdepääs pilveteenustele. Seade on mõeldud juhtmevabaks jagamiseks kodus ja kaugkasutamiseks mobiilseadmetega ning sellega on mugav printida fotosid ka otse mälukaardilt ja ühilduvatest juhtmevabadest kaameratest.

Suure jõudlusega
PIXMA MG7550 sisaldab kogu vajalikku tehnoloogiat erakordselt detailsete profikvaliteediga väljatrükkide saamiseks – sellel on kuus eraldi tinti, sealhulgas hall ja spetsiaalne pigmentmust terava teksti printimiseks. Printeris on kasutusel Canoni FINE tehnoloogia minimaalselt 1 pl tindipiiskade ja kuni 9600 punkt/tollise eraldusvõimega. Lisaks on see kiire (ISO ESAT kiirusega 15 ipm mustvalgelt ja 10 ipm värviliselt), printides 10 x 15 cm ääristeta foto umbes 21 sekundiga.

Mitmekülgne ja säästlik
Tänu eraldi tindimahutitele on vaja vahetada vaid otsa saanud värvi. Valikuliste XL-tintidega saate printida rohkem lehekülgi ja automaatse kahepoolse printimisega säästa paberit.
Tänu kahele paberisalvele võtab see printer korraga vastu nii foto- kui ka tavalist paberit ning ühtlasi võimaldab kujundada ja printida silte otse ühilduvatele ketastele (CD/DVD/BD).

Kergesti juhitav
Puutejuhtimisega saab seadet kasutada hõlpsasti ja intuitiivselt. Tänu suurele 8,8 cm värvilisele puuteekraanile käib menüüdes navigeerimine, funktsioonide valimine, piltide eelvaatamine ja pilveteenuste kasutamine kiiresti ja kergesti.

Pilveühendus
Nautige vabadust printida internetist ja saata sinna skaneeritud kujutised – otse printeri ekraanilt. Täiustatud PIXMA Cloud Linki abil saab vaid sekunditega printida fotosid Facebookist, Twitterist ja veebialbumitest, printida/skannida dokumente pilveteenustesse, nagu Google Drive, OneDrive ja Dropbox, ning saata skannitud faile või pilte e-posti teel – kusjuures seda kõike ilma arvutita.

Nutitelefoni ja tahvelarvuti valmidusega
PIXMA MG6650 võimaldab printida läbi nutitelefoni või tahvelarvuti. Selleks tuleb vaid alla laadida Canoni rakendus PIXMA Printing Solutions nutitelefonile või tahvelarvutile. Rakendus avab juurdepääsu otse pilveteenustele. Wi-Fi või interneti kaudu saab vaadata reaalajas printeri olekut, juhendit või tindi taset. Printerile on olemas ka Apple AirPrinti ja Google Cloud Printi tugi.

Easy Photo Print+
Selle veebipõhise teenusega saab hõlpsasti kujundada ja printida õnnitluskaarte, fotokollaaže ning palju muud – kasutades tava- või tahvelarvutis, nutitelefonis või pilves olevaid pilte.