NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


PIXMA MP230

Stiilne kõik-ühes-seade pakub kvaliteetset printimist, skannimist ja kopeerimist. Lihtsasti kasutatav tarkvara laseb teil juhtida veebiprintimist ning organiseerida ja printida fotosid.

• Kõik-ühes-seade: printimine, kopeerimine ja skannimine
• Lihtne seadistamine ja kasutamine
• Dokumentide ja fotode kiire printimine
• Printige rohkem valikuliste mahukate tindikassettidega
• Lihtne ja tõhus veebiprintimine
• Tarkvara My Image Garden
• Rakendus fotode printimiseks Facebookist

Kõik-ühes-mugavus

Stiilne kõik-ühes-seade mugava FINE kassetisüsteemiga – täiuslik igapäevaseks printimiseks, kopeerimiseks ja skannimiseks. A4 ISO ESAT kiirusega 7,0 mustvalget ja 4,8 värvilist kujutist minutis ei tule dokumentide välja printimist kaua oodata. Samuti saate skannida A4-formaadis värvilisi dokumente umbes 14 sekundiga ja kopeerida A4-formaadis värvilisi dokumente umbes 30 sekundiga.

FINE kvaliteet

FINE trükipea vaid 2 pl suuruste tindipiiskadega ja maksimaalse eraldusega 4800 dpi tagavad kõrge kvaliteediga detailsed prindid. Hübriidne tindisüsteem koos süsteemiga ChromaLife100+ tagavad kauakestvad elavate värvidega pildid ja terava teksti.

Säästke tindi pealt

Printige väiksema raha eest rohkem tänu kulusäästlikule suure tootlikkusega PG-512 ja CL-513 kassettidele. Nendega saate printida märgatavalt rohkem kui teiste standardsete toodetega, seega peab tinti harvem vahetama, mis on ideaalne regulaarsel printimisel.

My Image Garden

Kasutage ära kogu PIXMA loominguline potentsiaal tänu ühele tööriistakastile, millega tagatakse lihtne fotode printimine, skannimine ja veebiteenustele ligipääsemine. Tänu fotode organiseerimise võimalustele, mis hõlmavad ka näotuvastust, saate avastada arvutisse salvestatud, kuid ammu unustatud fotosid ja nendest printimiseks uusi kauneid kujundusi luua.

Printige otse Facebookist

Looge silmapaistvaid meenutusi oma meeldejäävatest hetkedest, printides fotosid otse Facebookist. Rakendus Print Your Days laseb teil ühe lihtsa liigutusega enda ja oma sõprade fotosid Facebookist printida ja ilusaid kollaaže luua.

Jäädvustage videokaadreid

Täis-HD videoprint laseb teil printida kvaliteetseid fotosid oma videotest, mis on tehtud Canoni digikaamera või videokaameraga. Hämmastavate efektide jaoks saate valida üksikuid kaadreid või mitu kaadrit üheks sulandada.

Nutikas veebiprintimine

Rakendusega Easy-WebPrint EX on veebist printimine lihtne ja tõhus. See Internet Exploreri pistikprogramm võimaldab teil erinevatelt veebilehtedelt soovitud teavet koguda ja see ühele lehele kombineerida, tänu millele saate printida vaid seda, mida vajate.

Säästke energiat

Automaatne väljalülitus lülitab printeri automaatselt pärast määratud aega välja, võimaldades teil energiat säästa. Teie mugavuseks lülitab automaatne sisselülitus selle uuesti sisse, kui printimist alustate. Kiirstardi tehnoloogia tähendab, et kõik-ühes-seade on töövalmis vaid mõne sekundiga pärast sisselülitamist.