NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


PIXMA MP495

Kompaktne ja stiilne Wi-Fi toega multifunktsionaal PIXMA MP495 prindib lahutusega 4800 x 1200 dpi ning on tänu nutikale tarkvarale ülilihtne kasutada.

• Prindi, paljunda ja skanni
• Wi-Fi ühenduvus
• ISO 8,8/5,0 (must-valge/värviline) kujutist minutis printimine
• Täislahutusega HD-video trükis
• 10x15 cm ääristeta foto 41 sekundiga
• Fotod eraldusvõimega 4800x1200 dpi, 2 pl suurused tindipiisad
• Easy-WebPrint EX tarkvara
• ChromaLife100+ trükised

Sisseehitatud Wi-Fi tugi
Nautige fotolabori kvaliteediga trükkimist ja skannimist. Tänu sisseehitatud Wi-Fi toele on see stiilne ning kompaktne multifunktsionaal ideaalne kasutamiseks kogu elamises.

Fotoprintimine
Tänu 2 pl tindipiiskadele on võimalik eraldusvõime 4800x1200 dpi. PIXMA MP495 trükib kiirusega 8,8 kujutist sekundis must-valgelt ja 5,0 kujutist sekundis värviliselt ning ääristeta 10x15 cm foto kõigest 41 sekundiga.

Lihtsasti kasutatav
Kiirkäivitus tagab, et printer on töövalmis mõne sekundiga pärast sisse lülitamist. Kohandatavat Canon Solution Menu EX-i on lihtne kasutada.

Täislahutusega HD-video trükis
Jäädvustage kaunid hetked Canoni kaamerast salvestatud video printimisel kvaliteetse trükise näol. Lihtsalt taasesitage video Canon Full HD Movie Print tarkvaras ning printige olulisemaid kaadrid.

Skaneerimine
1200 dpi'ne eraldusvõime võimaldab korralikke värviskaneeringuid. Automaatne skannimine tuvastab millise algmaterjaliga on tegemist (foto või dokument) ning salvestab skanningu optimaalseimate seadistustega. MP Navigator EX tarkvara teeb iga töösammu lihtsaks, alates skaneeringute otsingust kuni PDF-dokumentide redigeerimiseni.

Nutikas tarkvara
Easy-WebPrint EX abil saate lihtsasti kombineerida klippe ja informatsiooni erinevatelt veebilehtedelt. Auto Photo Fix II aitab kaasa piltide parendusele nagu näiteks punasilmsuse eemaldamine. Easy-PhotoPrint EX abil saate luua kollaaže või kujundusi fotoalbumitele või kalendritele.

Kauakestvad ilusad fotod
ChromaLife100+ tindid tagavad ilusad, kauakestvad fotod, mis peavad vastu kuni 100 aastat.