NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


PIXMA MP520

See keskklassi kõik-ühes seade on suurepärane mitmekülgne tööriist kogu perele. Seadmel on valik funktsioone fotode kvaliteedi parandamiseks ning kaks eraldi paberiallikat, mugav juhtketas ja 4 eraldi tindikassetti.

• Fotod eraldusvõimega 4800x1200 dpi, ääristeta 10x15 cm foto trükib seade 46 sekundiga.
• 5,0 cm diagonaaliga värviline TFT-ekraan
• Prindi otse personaalarvutist, mälukaartidelt ning digikaameratest.
• Kaks paberiallikat
• Lihtne juhtketas
• 4 eraldi tindikassetti
• Kiirkäivituse funktsioon
• Automaatne pildiparandus

Fotoprintimine
Naudi fotolabori kvaliteediga väljatrükke, millel rikkalikud detailid ning sujuvad gradatsioonid. Tänu 2 pl tindipiiskadele on võimalik eraldusvõime 4800x1200 dpi.

10x15 cm ääristeta foto saate printida kõigest 46 sekundiga standardrežiimis. Fotosid on võimalik printida ka otse PictBridge ühilduvast foto- või videokaamerast.

Automaatne pildikorrektsioon parandab su fotosid. Rakenda automaatset punasilmavähendust, näo valgustamist ja muid funktsioone kasutades kaasasolevat pilditöötlustarkvara.

ChromaLife100 tindid tagavad ilusad, kauakestvad fotod, mis peavad vastu kuni 100 aastat.

Dokumentide printimine
Prindi dokumente perfektselt kiirusega 30 lk/min must-valgelt ning 20 lk/min värviliselt.

Paljundamine
Paljunda kiirusega 30 lk/min must-valgelt ning 20 lk/min värviliselt. Edasiarendatud paljundamistehnoloogia tagab suurepärase värvijõudluse.

Teksti ja fotode eraldamise tehnoloogia annab optimaalsed tulemused kui algdokumendis on segamini tekst ja fotod.

Skaneerimine
1200 dpi eraldusvõime võimaldab korralikke värviskaneeringuid. Skaneeri otse personaalarvutisse, e-mailile või PDF-failiks. MP Navigator EX tarkvara teeb iga töösammu lihtsaks, alates skaneeringute otsingust kuni PDF-dokumentide redigeerimiseni.

Skaneeri olemasolevaid fotosid ja prindi neid uuesti, et jagada koopiaid sõprade ja perekonnaliikmetega. Või skaneeri tuhmunud fotosid ja ärata nad uuesti ellu lihtsat tarkvara kasutades.

Kasutajaliides
Kristallselge 5,0 cm diagonaaliga TFT-ekraan teeb arvutivaba trükkimise lihtsaks ja lõbusaks. Lihtsalt keeruta juhtketast, et valida ekraanil soovitud seaded. Vaata, vali, redigeeri ja prindi - mõne nupuvajutusega.

Eraldi tindimahutid
Kõik 4 eraldi tindimahutit on eraldi vahetatavad. Niimoodi ei viska sa kunagi kasutamata tinti minema ning hoiad trükikulusid madalal. Tindikassett hakkab vilkuma, kui värv hakkab otsa saama või vajab vahetamist.

Tõhusus
Kaks eraldi paberiallikat võimaldavad seadmes korraga hoida nii tavalist kui ka fotopaberit. Kiirkäivitus võimaldab sul PIXMA funktsioone kiirelt ja koheselt kasutada. Easy-PhotoPrint EX tarkvara teeb lihtsaks ligipääsu printeri võtmefunktsioonidele.

Operatsioonisüsteemid
Windows ja Mac OS X operatsioonisüsteemidega ühilduv.