NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


PIXMA MP530

MP530 sisaldab endas kiiret värviprinterit, -koopiamasinat, -faksi ja -skannerit. Suurepärasel taskukohase hinnaga multifunktsionaalsel seadmel on ka 30 lehte mahutav automaatne dokumendisöötja ja võimalus printida fotosid otse foto- või videokaameratest. MP530 sobib ideaalselt kodukontori kommunikatsiooni keskpunktiks.

• Värviline printer, faks, paljundusmasin ja skanner
• Trükkimise kiirus 29 lehte minutis mustvalgelt ja 19 lehte minutis värviliselt
• Super G3 faks, 40 koodvalikuga numbrit
• 2 väljastusalust
• 30 lehte mahutav automaatne dokumendisöötja
• Kahepoolne printimine ja CD/DVD printimine
• Printimise lahutusvõime kuni 9600 x 2400 dpi-d
• Skaneerimise lahutusvõime kuni 1200dpi-d
• Otseprintimine PictBridge toetavatest kaameratest

Multifunktsionaalsuse suurepärasus
Aseta oma lauale uus MP530 ja naudi fakti, et nüüdsest hoolitseb üks seade nii värvilise printimise, faksimise, paljundamise kui ka skaneerimise eest. MP530 pole mitte ainult odav lahendus, vaid säästab ka märkimisväärselt ruumi.

Suure kiirusega printimine ja paljundamine
Prindi ja kopeeri kiirusega kuni 29 lehte minutis mustvalgelt ja 19 lehte minutis värviliselt. Või trüki postkaardi mõõdus ääristeta fotolabori kvaliteediga foto 51 sekundiga.

Kiire Super G3 faks
Kiire Super G3 modem edastab lehekülje kuni 3 sekundiga ning Canoni UHQ-tehnoloogia tagab, et ka detailirohked dokumendid edastatakse veatult ja kvaliteetselt. Juhul, kui paber või tint peaks lõppema, salvestatakse kõik saabuvad faksid 150-lehelisse faksimälusse, kust saab need hiljem mugavalt välja printida.

Mugav töötada
Automaatne dokumendisöötur, mis mahutab kuni 30 lehte võimaldab kiirelt ja mugavalt faksida, kopeerida või skaneerida ka mahukaid dokumente. MP530 suurteks plussideks on ka 2 väljastusalust ja DVD/CD printimise võimalus.

Eriline prindikvaliteet
Canoni FINE tehnoloogia kasutamine koostöös kõigest 1pl suurustega tindipiiskadega võimaldab lahutusvõimet kuni 9600 x 2400 dpi-d.

Kvaliteetne skaneerimine
MP530 suudab skaneerida kuni 1200 x 4800 dpi-se lahutusvõimega. USB2.0 ühenduvus kiirendab tunduvalt dokumentide saatmist arvutist printerisse.

Otseprintimine digikaameratest
MP530 abil on fotode digikaamerast printimine kiire ja mugav ning selleks ei ole vaja arvutit. Seade toetab universaalset PictBridge-standardit, mida rakendatakse enamikes kaasaegsetes digifoto- ja digivideokaamerates.

Professionaalne fotolabori kvaliteet
Canoni ChromaLife100 tehnoloogia koostöös Canoni originaaltintide ja paberiga tagab selle, et trükitud fotod oleksid sama säravad kui alguses ka mitmete aastate pärast.

Ökonoomiline tindikasutus
Uus tindikasutussüsteem minimiseerib tindi kasutust trükkimisel ja seega kestavad tindikassetid kauem. Mustvalgete fakside, printide, koopiate trükkimiseks kasutatakse ühte kassetti ja värvilise trüki puhul 4 eraldi tindimahutit.