NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


PIXMA MP800

PIXMA MP800 pakub personaalarvutita printimist praktiliselt igast allikast või seadmest suutes printida PictBridge toega foto- ja videokaameratest, mälukaartidelt, IrDA või Bluetoothi kaudu mobiiltelefonidest ja isegi 35mm filmilt (kasutades filmiadapterit). PIXMA multifunktsionaalsete seadmete lipulaevana, ühendab MP800 Canoni parima värvipilditehnika, fotode printimise, dokumendite redigeerimise, skaneerimise ja paljundustehnoloogiad

Lihtsalt kiireim
Ülikiire MP800 sisaldab endas sama FINE printimismootorit, mis Canoni iP5200 fotoprinter. See toodab mikroskoopilisi 1 pikoliitri suuruseid piisku üle 3500-st üksikust 9µm diameetriga mikropihustist. Sel moel pihustatakse paberile olematu aja jooksul suurema täpsusega ja rohkem tinti. Niimoodi saavutatakse võrreldamatu kiirusega fotolabori kvaliteediga ääristeta trükised kuni suuruseni A4. Võime saavutada kiirus ja kvaliteet üheaegselt on Canoni FINE tehnoloogia konkurentsieelise võti. USB2.0 Hi-Speed liides hoiab trükimootori töötamas maksimaalse võimsusega.

Personaalarvutita printimine
Ilma personaalarvutita printimiseks pakub MP800 otseprintimist PictBridge'iga ühilduvatest foto- ja videokaameratest, populaarsetest mälukaartidest või mobiiltelefonidest. Suur 8,9cm diagonaaliga vedelkristallekraan võimaldab lihtsat piltide eelvaadet, kontrolli, kaunistamist, lõikamist ning sisseehitatud pildi parandusfunktsioon lubab fotode korrigeerimist ilma personaalarvutit kasutamata. Need funktsioonid sisaldavad näovalgustajat, punaste silmade eelmaldajat ja värviefektide sobitamist. Madala resolutsiooniga piltide trükised – nagu need, mis pildistatud telefonikaameraga, parandatakse pildi optimeerimisfunktsiooni abil – sakiliste servade parandamine ja JPEG blokeerimismüra vähendamine. Kaablita printimine Bluetoothiga ühilduvatest telefonikaameratest ja pihuarvutitest on saadaval lisavarustuses oleva uue ülikompaktse BU-20 Bluetooth adapteriga, mis ühendatakse printeri PictBridge porti.

Arenenud vahendikasutus
MP800l on ka Canoni täiustatud tarvikukasutussüsteem kahe paberisalvega – selleks, et printerit võiks laadida tavalise paberi ja fotovahenditega samaaegselt – nagu ka automaatne kahepoolne printimine ja sisseehitatud DVD/CD printimine.

Kvaliteet, mis kestab
Suurema pleekimiskindluse saavutamiseks toetab printer Canoni uut ChromaLife100: ehtsate Canoni värvipõhiste tintide süsteemi, mis annavad erakordselt laia värvigamma ja spetsiaalset fotopaberit, mis on disainitud töötamiseks koos FINE trükipeadega. Selle tehnoloogia abil trükitud fotod on vastupidavuselt võrreldavad fotolabori piltidega. Trükised on tuhmumiskindlad 100 aastat, kui neid hoitakse albumis, 30 aastat kui neid hoitakse klaasi all ja 10 aastat kui need on avatud õhu mõjudele.

Teravam skaneerimine
MP800 suudab skaneerida 2400 x 4800 dpi-se eraldusvõimega. Printer tutvustab multiskaneerimist, mis võib skaneerida kuni 10 fotot kui mitut üksikut pilti üheaegselt ja automaatselt parandada viltused pildid. Skaneerimine PDF formaati loob skaneeritavatest dokumentidest PDFid ilma failimuutmise tarkvara kasutamata. PDF faili lehekülgi võib kergesti korrastada ja sisestada eelnevalt loodud PDF failidesse. Automaatse OCRi (optiline tekstituvastus) kaudu viiakse tekst mugavaks redigeerimiseks ja otsinguks PDF-faili.

Laitmatu paljundus
Lisaks kiirusele, mida oodatakse igalt suurepäraselt paljundusmasinalt, tutvustab MP800 Automaatse Vaate (AV) paljundust, kus dokument eelnevalt skaneeritakse, et anda optimaalsed tulemused tekstile, fotodele ja taustale. 4-1 paljundusega võib 4 algdokumenti paljundada ühele leheküljele.

Tindi kvaliteet
Printerite eraldiolevad tindimahutid kindlustavad, et ainult need tindid, mis otsa saavad, tuleb välja vahetada. Tindimahutil on valgusdioodid, mis helendavad ainult siis, kui mahuti paigutatud pessa õigesti. Kasutajad võivad jälgida tindi hulka ilma arvutiekraani kasutamata, sest valgusdioodid annavad mahuti tühjakssaamisest märku aeglase vilkumise ja kassetti tühjakssaamisest kiire vilkumisega.

Ühilduvad tarvikud
Canoni eelised konkurentide on täielikult realiseeritud kui trükkimiseks kasutatakse Canoni tarvikuid. Canoni vahendite mitmekülgne ja kasvav valik - sealhulgas uus taskukohane läikiv fotopaber igapäevaseks kasutamiseks (GP-501) – on arendatud töötamiseks koos Canoni FINE tindipritsi tehnoloogiaga. Fotopaberid ja vahendid on kättesaadavad paljudes erinevates suurustes (krediitkaardist A4ni), formaatides (sealhulgas minikleepsud) ja viimistlustega (matist poolläikivani ja eriti suure läikeni). PIXMA MP800-ga kasutamiseks sobib ideaalselt ka kahepoolne fotopaber (PP-101D 13 x 18cm ja PP-101D A4) ning professionaalne fotopaber (PR-101).

Tarkvara
• MP Navigaator 2.0 – aitab kasutajal saada koheseid optimaalseid tulemusi minimaalse murega. Kasutajad lihtsalt valivad vajaliku protsessi ja soovitud väljundi.
• Lihtne Fotoprintimine – annab fotode printimiseks kolm lihtsat sammu, aitab vahendite valikul, seadistamisel ja foto efektide määramisel.
• Lihtne veebiprintimine (ainult Windows) – asub Internet Exploreri tööribal, et lihtsustada veebilehe printimist.
• CD-LaberPrint – lihtsustab otseprintimist printimiseks valmisolevatele CD-ROMidele ja DVD’dele.
• Skaneerimistarkvara CuneiForm – võimas tekstituvastusrakendus, mis skaneerib teksti, et muuta see toimetamise jaoks arusaadavateks tähemärkideks/infoks. Säästab aega ja suurendab tootlikkust muutes kiiresti PDF failid ja paberivirnad tekstitöötluse ja arvutustabeli dokumentideks.
• Arcsoft Fotostuudio – kujutise redigeerimise programm, mis esitleb automaatset värvi ja tooni parandust, kloonimist, animeeritud 3D teksti ja üle 40 efekti.

MP800 ühildub Windows 98/Me/2000/XP ja Apple operatsioonisüsteemidega alates MacOS X v10.2.1-st.