NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


PIXMA MX310

Mugav keskklassi multifunktsionaalne seade, mida iseloomustab suur produktiivsus väikse maksumuse juures. PIXMA MX310 toob kasutajani kiire värvitrükkimise, faksimise, paljundamise ja skaneerimise ning lisaks sellele on võimalik ka kiire fotolabori kvaliteediga piltide trükkimine otse kaameratest. Seadmel on 30 lehte mahutav automaatne kahepoolne dokumendisöötja.

• Värviline printer, faks, paljundusmasin ja skanner
• Prindi otse personaalarvutist, video- ning digikaameratest
• Otseprintimine PictBridge'i toetavatest kaameratest
• Super G3 faks, 20 kiirnumbrit, 50 lehekülge mälu
• Trükkimise kiirus 22 lk/min mustvalgelt ja 17 lk/min värviliselt, 10x15 cm foto trükib seade 46 sekundiga.
• 30 lehte mahutav automaatne kahepoolne dokumendisöötja
• Fotod eraldusvõimega 4800x1200 dpi
• Skaneerimise eraldusvõime kuni 1200 dpi-d
• Kaherealine LCD-ekraan
• Kiirkäivituse funktsioon
• Automaatne pildiparandus


Faks
Super G3 faks saadab must-valged ja värvilised dokumendid kohale vähem kui kolme sekundiga. Võimalik on salvestada kuni 20 kiirvalimisnumbrit ja seadme 50-leheküljeline mälu salvestab tindi või paberi otsa saamisel kõik sissetulevad faksid, et neid hiljem muretult välja printida. Canoni kõrgkvaliteetne tehnoloogia hoiab ära moonutatud teksti ja pildid. Selle kindlustab faksi 256 halltoon- ja 24 bitine värvirežiim.

Efektiivsus
Kasutades automaatset kahepoolset dokumendisöötjat väheneb nii faksimisele, skaneerimisele kui ka dokumentide kopeerimisele kuluv aeg ja suureneb tootlikus. Seadme kiirkäivituse funktsioon vähendab veelgi ajakulu.

Printimine ja kopeerimine
Prindi või kopeeri kvaliteetseid dokumente kuni 22 lk/min must-valgelt või 17 lk/min värviliselt.
Täiustatud tehnoloogia kindlustab suurepärase värvielamuse. Teksti ja fotode eraldamise tehnoloogia annab optimaalsed tulemused kui algdokumendis on segamini tekst ja fotod.

Skaneerimine
1200 dpi eraldusvõime võimaldab korralikke värviskaneeringuid. Skaneeri otse personaalarvutisse, e-mailile või PDF-failiks. MP Navigator EX tarkvara teeb iga töösammu lihtsaks, alates skaneeringute otsingust kuni PDF-dokumentide redigeerimiseni.

Optilist tekstituvastus tarkvara kasutades on võimalik prinditud dokument muuta ideaalselt toimivaks tekstifailiks, vajaduseta dokumenti käsitsi sisestada.

Fotoprintimine
Naudi fotolabori kvaliteediga väljatrükke, millel rikkalikud detailid ning sujuvad gradatsioonid. Tänu 2 pl tindipiiskadele on võimalik eraldusvõime 4800x1200 dpi.

10x15 cm ääristeta foto saate printida kõigest 46 sekundiga standardrežiimis. Fotosid on võimalik printida ka otse PictBridge ühilduvast foto- või videokaamerast.

Automaatne pildikorrektsioon parandab su fotosid. Rakenda automaatset punasilmavähendust, näo valgustamist ja muid funktsioone kasutades kaasasolevat pilditöötlustarkvara.

ChromaLife100 tindid tagavad ilusad, kauakestvad fotod, mis peavad vastu kuni 100 aastat.

Kasutajaliides
Kristallselge kaherealine LCD-ekraan teeb arvutivaba trükkimise lihtsaks ja mugavaks.

Operatsioonisüsteemid
Windows ja Mac OS X operatsioonisüsteemidega ühilduv.