NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


PIXMA MX715

Kõik-ühes printer PIXMA MX715 võimaldab saada kõrgeima kvaliteediga dokumendi- ja fotoprindid. See võrguühenduse ja Wi-Fi-ga seade pakub ka kahepoolse printimise, paljundamise, faksi- ja skannivõimalust.

• Faksi, Wi-Fi ja Ethernetiga multifunktsionaal
• Stiilne must korpus
• Kahefunktsiooniline paneel
• 35-leheline kahepoolne automaatsöötur
• 5 eraldi tindimahutit
• ISO ESAT kiirused: mustvalgelt 12,5 ja värviliselt 9,3 kujutist minutis
• Resolutsiooniga kuni 9600 dpi
• ISO A4 kopeerimine: 14 sekundit
• Automaatne kahepoolne printimine
• Ilma arvuti vahenduseta USB-mälupulgale skannimine

Ideaalne koju ja kontorisse
Tänu Wi-Fi-le ja Etherneti-ühenduvusele on seda stiilset musta kõik-ühes printerit kõigil lihtne jagada – printige, skannige, kopeerige ning faksige kust tahes, kas kodust või kontorist. Apple AirPrinti tugi võimaldab vahetult iPadist või iPhone'ist printida.

Kiire dokumendihaldus
Skannige, kopeerige või faksige suuri kahepoolseid dokumente automaatselt, kasutades 35-lehelist sisseehitatud kahepoolset automaatset dokumendisööturit (DADF). Skannimine ja kompaktseks PDF-failiks salvestamine sobib suurepäraselt arhiveerimiseks või e-kirjaga saatmiseks.

Muljetavaldav kiirus
Nautige suurepärast printimiskiirust: mustvalgelt 12,5 ja värviliselt 9,3 kujutist minutis. Fotolabori kvaliteediga 10 x 15 cm ääristeta foto printimiseks kulub umbes 20 sekundit, samas A4-formaadis lehekülje kopeerimine võtab kõigest 14 sekundit. Tänu kiirkäivitusele on seade tööks valmis praktiliselt kohe pärast sisselülitamist.

Lihtne kasutada
Suur 6,2 cm värviline TFT-ekraan muudab valitud funktsioonide vaatamise ja piltide eelvaate kuvamise lihtsaks. Kahefunktsioonilisel paneelil on LED-valgustuse ja kahe funktsiooniga nupud. Need nupud muutuvad olenevalt valitud režiimist, vähendades tootel olevate nuppude arvu.

Soodsad eraldiseisvad tindimahutid
Raha säästmiseks on printeril PIXMA MX715 viis eraldiseisvat tindimahutit. Kui värv saab otsa, on vaja vahetada ainult vastavat mahutit.

Mõelge keskkonnasõbralikult ja säästke
Vaadake, kui palju paberit ja CO2 säästate, kui kasutate automaatse kahepoolse printimise funktsiooni, mis prindib automaatselt paberi mõlemale poolele.

Suurepärane fotolabori kvaliteet
Canoni FINE-tehnoloogia minimaalselt 1 pl tindipiiskadega pakub kuni 9600 dpi prindiresolutsiooni, mis annab hämmastavalt üksikasjalikud värvifotod ja -kujutised.

USB-mälupulgale või mälukaardile skannimine
Kasutades esiküljel olevat USB- ja mälukaardiporti, saate dokumente otse, ilma arvuti vahenduseta salvestada.