NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


PIXMA TS8152 punane

Tegemist on kõik-ühes fotoprinterite uue põlvkonnaga.
Kompaktne ja mitmeotstarbeline puutetundliku ekraaniga tindiprinter, mis mahub mugavalt isegi töölauale. Printeri voolujooneline disain ja peegelsile viimistlus on sama kõrgetasemeline kui sellega prinditud fotode kvaliteet.
Kasutajasõbralik opereerimine, kasutades vaid oma nutiseadmeid või printides otse SD-kaardilt.

• Kompaktne WiFi-ga printer dokumentide ja fotode trükkimiseks.
• Võimalik printida kasutades nutiseadmeid.
• Prindi eraldusvõime 4800 x 1200 dpi.
• 6 eraldi tindikassetti, ka fotosinine tint.
• Valikulised suure tootlikkusega tindid
• Printimiskiirus mustvalgelt 15 kujutist/min ja värviliselt 10 kujutist/min.
• 10x15 foto 17 sekundiga.
• Võimalik printimida pilveteenustest.
• suur 10,8 cm puutetundlik ekraan.

Kvaliteetne mitmeotstarbeline seade
Lihtsalt ühendage, printige, kopeerige ja skannige kodus, kasutades seda taskukohast Wi-Fi ühendusega kõik-ühes seadet. Kuus eraldi tindimahutit, Canoni FINE- tindiprinteritehnoloogia ja 4800-punkt/tolline eraldusvõime võimaldab saavutada äärmiselt detailsed, sügavate mustade ja erksate punaste toonidega väljatrükid. Mustvalgelt on võimalik printida kiirustega 15 kujutist/min, värviliselt 10 kujutist/min ning 10 x15 cm ääristeta foto printimiseks kulub vaid 17 sekundit.


Kergesti juhitav
10,8cm LCD-ekraan ja kasutajasõbralik kasutajaliides muudavad printeri opereerimise, piltide vaatamise ja pilveteenuste kasutamise imelihtsaks. Lihtsustatud menüüriba pakub kiiret juurdepääsu kõigele, mida vaja, alates põhifunktsioonidest kuni SD-kaardilt printimiseni.

Nutitelefoni ja tahvelarvuti valmidusega
Laadige alla Canoni rakendus PRINT, mis on juurdepääsetav kasutades PIXMA Cloud Link’i või printeri ekraani kaudu, ning kasutage oma nutitelefoni või tahvelarvutit, et hõlpsasti printida või skännida otse sotsiaalvõrgustikest või pilveteenustest. Kasutades Wi-Fi Direct®-i režiimi, mis loob ad hoc juhtmevaba võrgu, ei ole opereerimiseks vaja juhtmevaba ruuterit, internetiühendust ega parooli.

Pilveühendus
Kasutades PIXMA Cloud Linki saate vaid sekunditega fotosid printida otse pilveteenustest või sotsiaalmeediavõrgustikest nagu näiteks Dropboxist, Google Drivest, OneDrivest, Instagramist, Facebookist ja paljudest teistest. Samuti saate skannitud dokumente ja fotosid laadida üles otse GoogleDrive’i, OneDrive’i ja Dropbox’i.