NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


PIXMA iP1800 + 1 GB mälupulk

Lõika kasu kvaliteetsest taskukohase hinnaga fototrükist. iP1800 võimaldab sul trükkida fotosid ja dokumente kuni A4 suuruses. Printeriga on kaasas tasuta mälupulk Transcend JetFlash V10 1GB.

• Prindi fotolabori kvaliteediga 10x15cm foto umbes 70 sekundiga
• Lahutusvõime 4800 x 1200 dpi
• Kiire dokumentide printimine ja selge tekst
• Chromalife100 süsteem kauakestvateks, ilusateks fotodeks

Kiire fotoprint
Prindi fotolabori kvaliteediga 10x15cm foto umbes 70 sekundiga. Naudi kiiret fotode printimist kasutades Canoni Easy-Photoprint tarkvara kuni A4 mõõdus.

Fotolabori trükikvaliteet
See atraktiivse hinnaga printer võimaldab lahutusvõimet 4800 x 1200 dpi kasutades Canoni FINE trükipead, ning 2pl tindipiiskasid. Tulemuseks on detailne, erksate värvidega värviline väljastus.

Kiire dokumentide trükkimine
Prindi selge tekstiga dokumente kiirusega kuni 20lk/min must-valgelt tänu eraldiolevale mustale tindikassetile. Või prindi värviliselt kiirusega kuni 16lk/min. iP1800 on ideaalne printer koduseks kasutuseks.

Kauakestvad trükised
Canoni ChromaLife100 süsteem tagab imelised fotod, mis säilitavad su mälestusi kuni 100 aastat. Kasutades Canoni FINE trükipäid, Canoni tindikassette, ning originaalset Canoni fotopaberit, pakub süsteem võrreldamatut kvaliteeti ja vastupidavust.

Lihtsalt kasutatav tarkvara
Võta oma printerist viimane kasutades Canoni tarkvara. Prindi fotosid kasutades Easy-Photoprint tarkvara. Loo ja prindi albumeid, kalendreid, kleepse ja kollaaže kasutades Easy-Layoutprint tarkvara. Prindi veebist parima kvaliteediga kasutades Easy-Webprint tarkvara.

Elegantne, silmapaistev disain
Kõrgtehnoloogilise välimusega elegantne iP1800 sobib igasse keskkonda. Aseta see elutuppa, kabinetti või magamistuppa, ning iP1800 integreerub märkamatult iga keskkonnaga, olles stiilne detail, mis täiendab su kodu.

PIXMA iP1800 on Windows ja MacOS ühilduv, ning sisaldab USB liidest.