NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


PowerShot A2200 sinine

Sale ja kerge kaaluline PowerShot A2200 on tulvil nutikaid ja lihtsasti kasutatavaid režiime ning kaamera võimas kujutisetöötlusprotsessor ning 4x suumiga objektiiv tagavad teile suurepärase pildikvaliteedi igas fotos. PowerShot A2200 on saadaval neljas erinevas värvitoonis.

• 14,1 megapikslit
• 28mm lai, 4x suumiga objektiiv
• 6,8 cm (2.7") LCD-ekraan
• Nutikas automaatrežiim, lihtsustatud režiim ja näpunäited
• HD-videod (720p)
• Hägusust vähendav režiim
• Live View Control ja Creative Filters efektid
• Näotuvastus ja automaatne punasilmsuse parendus
• DIGIC 4
• Liitium-ioon akud

14,1 megapikslit
Suure lahutusega sensor salvestab iga hetke väga detailselt. Fotosid saab printida kuni väga suures formaadis või neid kärpida, et kompositsiooni muuta.

4x optiline suum
Canoni 4x optilise suumiga 28mm lainurkobjektiiv teeb maastike ja kaugete subjektide kadreerimise lihtsaks. Digitaalse suumiga kombineerituna on võimalik kasutada kuni 16x suurendus.

2,7" LCD-ekraan
Suur ja ere 2,7" vedelkristallekraan teeb ühtmoodi lihtsaks nii kadreerimise, piltide vaatamise kui ka sõpradega jagamise.


Nutikas automaatrežiim, lihtsustatud režiim ja näpunäited
Smart Auto režiimiga saate ideaalse pildi kõigest ühe nupuvajutusega. Kaamera valib automaatselt 32-st režiimist optimaalseima. Lihtsustatud režiim hoiab ära seadete tahtmatu muutmise ning näpunäited esitavad lühikese seletuse kaamera funktsioonidest.

HD-videod ja miniatuurefekt
PowerShot A2200 salvestab 720p kõrglahutusega videot. Miniatuurefekt loob maastikuvõtetel mulje animeeritud väikse skaalaga mudelitest.

Hägususe vähendus režiim
Hägususe vähendus režiim hoiab ära liikuvate subjektide või hämaras pildistamisel tekkivat udusust ning tagab selged ja teravad pildid.

Live View Control ja Creative filters efekt
Live View Control abil saate kadreerimisel muuta erinevaid pildiseadistusi ning 6 filtri efekti nagu miniatuur ja mängukaamera efekt annavad teie loovusele piisavalt rakendust.

Näotuvastustehnoloogia ja automaatne punasilmsuse parendus
Näotuvastustehnoloogia tuvastab kaadris kuni 35 nägu ning hoolitseb selle eest, et inimesed püsiksid fookuses ja optimaalseima heledusega. Punasilmsus eemaldatakse automaatselt pärast võtet või foto taasesitusel.

DIGIC 4
Canoni DIGIC 4 võimaldab kiiret reageerimist, suurepärast pildikvaliteeti ja täpset värvitaasesitust. Täiustatud müravähendustehnoloogia tagab rikkalikult detailsed ja selged kujutised isegi suurte ISO-kiiruste juures.

Liitium-ioon akud
Liitium-ioon akud on kerge kaaluga ja mugavalt taaslaetavad toitelahendused.