NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


PowerShot A2500 must

16-megapiksline PowerShot A2500 ühendab endas kasutuslihtsuse, Canoni kvaliteedi ja atraktiivse õhukese disaini. Kuna mudelil on nutikas automaatrežiim ja abinupp, saab igaüks pingutuseta suurepäraseid fotosid ja HD-videoid jäädvustada.

• 16,0 megapikslit
• 5-kordse suumiga 28 mm lainurkobjektiiv; 10-kordne ZoomPlus
• 6,8 cm (2,7 tolli) vedelkristallekraan
• Videonupuga HD-video (720p)
• Nutikas automaatrežiim ja abinupp
• Digitaalne pildistabilisaator
• Säästurežiim
• Näotuvastus
• Reaalajas juhtimisrežiim
• Lõbusad ja loomingulised efektid

16,0 megapikslit
Canoni originaalobjektiivi kaudu peenemaidki detaile jäädvustav 16-megapiksline sensor pakub vapustavat pildikvaliteeti, mis sobib ideaalselt suureformaadiliste (A3+) väljatrükkide tegemiseks või loominguliseks lõikamiseks.

5-kordse suumiga 28 mm lainurkobjektiiv; 10-kordne ZoomPlus
Mahutage laiuvate maastike ja vahvate rühmapiltide tegemiseks sobiva 28 mm lainurkobjektiiviga rohkem kaadrisse. Kasutage 5-kordset optilist suumi, et kaugel asuvatele subjektidele lähemale pääseda või veelgi lähemale minemiseks 10-kordset Zoom Plusi – see on täiustatud suumitehnoloogia, mis pakub tavalisest digitaalsest suumist detailsemat ja teravamat pilti.

6,8 cm (2,7 tolli) vedelkristallekraan
Ere ja selge (230 000 punktiga) ekraan muudab piltide kadreerimise ja vaatamise hõlpsaks ning sõpradega jagamise naudinguks.

Videonupuga HD-video (720p)
Eraldi videonupu abil saate ühe vajutusega kvaliteetseid HD-videoid (720p) filmida.

Nutikas automaatrežiim ja abinupp
Nutikas automaatrežiim, mis tuvastab stseeni ja valib automaatselt 32 parameetri hulgast optimaalsed seadistused, võimaldab isegi täiesti algajatel vaevata kvaliteetseid fotosid või videoid jäädvustada. Vajutage automaatrežiimi nuppu, et hetkega mis tahes muult režiimilt automaatrežiimile naasta. Lihtsalt vajutage abinuppu, et näha lühidaid ja kergelt järgitavaid juhiseid kaamera kasutamise ja selle funktsioonide kohta.

Digitaalne pildistabilisaator
Digitaalne pildistabilisaator vähendab hägusust ning tagab selged ja teravad võtted. See tuvastab kaamera liikumise ja kasutab seejärel keerukaid värinasummutustehnikaid, et saavutada automaatselt optimaalne tulemus.

Säästurežiim
Säästurežiim vähendab aku tarbimist ning saate rohkem pilte jäädvustada.

Näotuvastus
Näotuvastus tagab, et inimestest tehtud pildid on alati suurepärased. See tuvastab ühes kaadris kuni 35 nägu, tagades nende korraliku teravustamise ja optimaalse heledustaseme. Näotuvastuse valge tasakaalu funktsioon kindlustab loomuliku nahatooni isegi ebatavalistes valgusoludes.

Reaalajas juhtimisrežiim
Kasutage reaalajas juhtimisrežiimi, et katsetada hõlpsasti pildi seadeid, nagu näiteks heledust või värviküllastust. Eelvaadake tulemusi kadreerimise ajal ja jäädvustage parim võte.

Lõbusad ja loomingulised efektid
Erinevad loomingulised režiimid, nagu kalasilmaefekt (Fish-eye Effect), üliere (Super Vivid) või monokroomne (Monochrome), pakuvad katsetamis- ja avastamisrõõmu. Miniatuuriefekt (Miniature Effect) tekitab tunde, justkui oleks fotodel või videotes olevad objektid miniatuursed mudelid.