NB! Selle toote tootmine on lõpetatud ja seda pole võimalik Overallist osta.


PowerShot A460 sinine

Kompaktne, taskukohase hinnaga ülimalt lihtne kaamera, mis sobib ideaalselt digifotograafiaga esmast tutvust sobitavale kasutajale. Valida võid kolme erineva värvilahendusega mudeli vahel.

• 5,0 Megapikslit
• 4x optiline zoom
• DIGIC II, iSAPS ja 5-punkti AiAF
• 12 võtterežiimi ja "Minu värvid"
• VGA lahutusega videoklipid koos heliga
• 1cm Supermakro
• 2,0" LCD ekraan
• PictBridge ja Prindi/Jaga klahv
• Toide AA patareidelt

5,0 Megapikslit
5,0 Megapikslise lahutusvõimega sensor võimaldab fotosid näiteks arvutis töödeldes ümber kadreerida või kas või A3 formaadis välja trükkida.

4x optiline zoom
4x optiline zoom võimaldab sul pildistada objekte kaugelt ilma kvaliteedis kaotamata. Koostöös digitaalse zoomiga on võimalik kasutada ka kuni 16x kombineeritud suurendust.

Uusim tehnoloogia
Canoni edasiarendatud DIGIC II protsessor võimaldab Canonile iseloomulikku suurt jõudlust ja tipptasemel kujutisetöötlust. iSAPS analüüsib võttetingimusi, ning valib vastavalt sellele kaamera seadistuse.

Võtterežiimid ja "Minu värvid"
Vali 12 erineva võtterežiimi hulgast, et jäädvustada iga hetk parima kvaliteediga. 8 spetsiaalset võtterežiimi aitavad sind keerulistes valgusoludes ning "Minu värvid" võimaldab reaalajas piltidele ja videoklippidele efekte lisada.

Heliga videoklipid
Salvesta VGA lahutuse ja heliga videoklippe pikkusega kuni 60 min või mahuga 1GB. Vaata neid otse koos heliga kaamerast või ühenda kaamera televiisoriga.

5-punkti AiAF ja Supermakro
5-punkti AiAF autofookus hoiab objekti teravana ka siis, kui objekt ei paikne kaadri keskosas. Supermakro režiim võimaldab teha lähivõtteid 1cm kauguselt.

2,0" LCD ekraan
2,0" LCD teeb kadreerimise ja piltide vaatamise mugavamaks, ning LCD öörežiim teeb ekraani vaatamise silmadele paremaks öösel pildistades.

Otseprintimine
Ühenda PowerShot A550 ükskõik millise PictBridge ühilduva printeriga, ning vajuta Prindi/Jaga nuppu, et printida värviline foto sekunditega. Ühenda kaamera Canoni SELPHY printeriga, ning võid koheselt trükkida ka ID fotosid või stoppkaadreid videoklippidest.

AA patareide mugavus
PowerShot A550 saab oma toite taskukohase hinnaga, kõikjal saadaolevatest AA patareidest, ning seega ei pea sa muretsema, et reisil olles kaamera patareide puudumise tõttu seisma jääb.